Vidinė stiprybė –  tai 7 savaičių terapinio koučingo pokyčių kursas, 

kuris padės sukurti darnius, pagarbius santykius pirmiausia su savimi.

 

 

Ši kursas yra idealus toms, kurioms tinka bent du žemiau esantys teiginiai:

 • nuolat dvejoja savo pasirinkimais, sunkiai priima sprendimus, nuolat save kritikuoja;
 • lygina save su kitais, ‘tobulesniais’, išgyvena dėl to, ką apie ją mano kiti;
 • trūksta pasitikėjimo savimi bei drąsos ieškant savęs;
 • yra per žemos savivertės, pakankamai nemyli savęs, yra kankinamos nepilnavertiškumo, nepasitikėjimo savimi;
 • bando patikti ir įtikti visiems, visad stengias padėti idant kitas nepyktų, neatstumtų, taip pat bijo reikšti savo nuomonę;
 • dažnai jaučiasi nematomos, neįvertintos aplinkinių, nors atrodo tiek stengiasi;
 • sunkiai gerbia savo mintis, jausmus, svajones, o gal net ‘sumažina’ save, kad kitas jaustųsi gerai;
 • bijo vienatvės, bijo likti vienos, todėl vis įklimpsta arba lieka destruktyviuose santykiuose;
 • santykiuose su priešinga lytimi praranda save, padeda per daug, nuolat aukojasi, sprendžia kitų problemas;
 • tiki, kad meile ir pasiaukojimu galima pakeisti žmones;
 • arba laiko save stipriomis. Tik stipriomis ne vidumi, o išore.*
 

*Kontraversiškai, jei manote, kad esate stipri moteris, greičiausiai tai tėra išorinė kaukė, ir viduje slepiasi trapi asmenybė, kuri nebeturi jėgų gyventi kitaip – tik būdama geležine ir visa kontroliuojančia…

Mus išmokino, kad mes nesame pakankamos, visada turime padėti kitiems ir nuolat jaustis nepakankamai vertingos, jei to nedarome. Per daug metų išmokome pasikliauti tuo vidiniu abejonių balsu, ir įtikėjome, kad nesame vertos meilės. Išmokome ignoruoti savo vidinį žinojimą, intuiciją. Išmokime pykti, nepasitikėti, reikalauti arba tykiai verkti viduje. 

 

„Nežinau, kas aš esu iš tiesų. Nemanau, kad kada nors pasieksiu harmoniją“ – štai koks to rezultatas. Nuolatinė įtampa, pritarimo iš išorės paieškos, atsiskyrimas nuo savo tikrųjų vertybių….

 

 

Sveika. Esu Daiva ir šį kursą sukūriau iš asmeninės patirties bei profesinių įžvalgų vedama. Esu profesionali koučingo magistrė, racionalaus emocinio elgesio terapijos bei kognityvinio elgesio terapijos praktikė, vidinių šeimos sistemų psichoterapinio konsultavimo studentė bei knygos „Uždaryk duris iš kitos pusės. Toksiški santykiai, emocinis smurtas, aukos vaidmuo ir išgijimas“ autorė. 

 

Per paskutinius 10 metų labai daug mokiausi. Ne ne, dariau tai ne tik skaitydama knygas, ar dalyvaudama įvairiuose mokymuose apie asmenybės ugdymą, santykius, psichologiją. Mano mokymasis buvo pagrįstas praktiniu išbandymu to, kas man padėtų galutinai atstatyti savivertę, išmokti gerbti save, vertinti savo buvimą šiame pasaulyje, išsitrinti negatyvias žinutes iš pasąmonės, ir gyventi savo gyvenimą nebegiojant paskui išoriškai patvirtintą mano vertę.

 

Buvau pavargusi vaidinti stiprią moterį, ir iš dalies, aš tikėjau, kad tokia esu. Bet stipri aš buvau tik todėl, kad bijojau sustoti ir palūžti. Man sunku buvo pripažinti, kad augau patirdama įvairų smurtą, kad nesijaučiau mylima, sunku buvo susitaikyti su šio pasaulio neteisybe. Negana to, pritraukdavau arba emociškai neprieinamus, arba emociškai žlugdančius vyrus. Man atrodė, kad aš rūpinuosi savimi. Bet iš tiesų bėgau nuo savęs ir nuo savo tikrovės. Man buvo sunku sutarti ne tik su savimi, bet ir su savo vaikais, o ant savo tėvų laikiau savyje nuoskaudą.

 

Kol vieną dieną aš tiesiog norėjau nusižudyt. Aš buvau bejėgė. Bet to nepadariau. 

Tai buvo paskutinė diena stiprios manęs, bet pirma diena tos, kuri ugdė vidinę stiprybę.

 

Dabar aš – laimingai susituokusi, jau trijų vaikų mama, gyvenanti absoliučioje taikose su savimi ir mylimais žmonėmis. Ar būna sunkumų? Būna. Bet jau moku priimti savo netobulą gyvenimą. 

 

Šiame kurse dalinuosi pačiais geriausiais būdais tai padaryti, naudojant:

 • Kognityvinę / racionalaus emocinio elgesio terapiją;
 • Transformacinio koučingo technikas;
 • Vidinių šeimos sistemų psichoterapijos pagrindus;
 • Empatiško bendravimo pagrindus;
 • Įv. terapinius modelius;
 • Neurolingvistinį programavimą.

 

 

Pripažinęs savo silpnumą žmogus tampa stiprus.

Onore De Balzakas

Noriu, kad mano patirtis ir žinios pasiektų kuo daugiau moterų, todėl nusprendžiau viską sudėti į internetinį pokyčių kursą „Vidinė stiprybė“. Nersime į gylį – paviršutiniškumai man nepatinka. Nes mano gyvenimo aistra yra pamatyti pokytį. Mes kartu dirbsime tam, kad ištrintume žalą, kurią patyrei per nežymius arba labai stiprius toksiškus, manipuliuojančius, destruktyvius elgesio modelius, kurių turėjome kone kiekviena vaikystėje, o kitos paauglystėje ar suaugystėje. Beje, vienas jų didžiausių – tai buvimas savo prieše sau. 

 

 

Jei tu pavargai nuo besikartojančių emociškai sunkių, gal net toksiškų santykių modelių, savikritikos bei nepagarbaus santykio su savimi ir esi pasiruošusi keistis ir augti, tai šis kursas kaip tik tau. Šiame kurse palaipsniui mokysimės kaip nustoti dvejoti savo sveiku protu, pradėti tikėti savo vertingumu, nutildysime savo vidinį kritiką, keisime nusistovėjusius žalingus ribojančius įsitikinimus – o svarbiausia išmoksime per naujo sukurtį santykį su savimi bei kitais.

 

 

PRADŽIA - spalio 18 dieną

Ką veiksime kurso metu?

Pirmoje savaitėje paliesime vaikystę / paauglystę. Tikiu, kad gimėme kaip švarūs balti popieriaus lapai, ir viskas, ką dabar turime savo lape – yra mūsų tėvų, mokyklų, draugų ir sociumo užrašytos žinutės. Nagrinėsime tai ir jų įtaka tavo vertybiniam stuburui bei gyvenimo scenarijų pasirinkimui. išsigryninsime savo emocines žaizdas bei traumas.

Galingiausias emocijų kratinys, kuris pradeda formuotis dar mums būnant 6 – 7 metų. Nuo šitų emocijų priklauso mūsų savivertė, karjera, šeimyninis gyvenimas, socialinis integravimasis, net sveikata. Vidinis kritikas veši grįsdamas savo buvimą šiomis emocijomis, ir mes ieškosime pamatinių šių emocijų priežasčių bei.. kaip iš jų išlaisvėti.

 

Tai praktikos, kurios man asmeniškai davė daugiausiai transformacijos. Būti mama savo vidiniam vaikui bei išmokti save priimti be baimės, be neurotiškumo… Teorija ir praktika bus pagrįsta vidinio vaiko terapinėmis praktikomis. 

 

Vidinis kritikas – tai ne kokia mistika. Tai tas balsas, kuris mus tempia žemyn. Jis visada stengiasi priminti, kas blogiausia ir suteikia tų beviltiškumo akimirkų.  Esu tikra, kad nepaisant visų varginančių abejonių, kažkur giliai viduje žinai „esu verta daugiau“. Čia ir prasideda tikrosios savivertės (at)kūrimas. Mokysimės ją stiprinti, valdyti ir tausoti.

Savigarba – tai yra tavo pačios suvokimas apie save ir kiek sugebi vertinti savo poreikius, vertybes, kūną, pasaulėžiūrą ir t.t. Didžioji dauguma iš mūsų apie asmenines ribas žino tiek, kiek leidžia „buk kaip visi“, „būk gera mergaitė“ arba „ką apie tave pagalvos kiti“ frazėse. Bet asmeninės ribos yra kur kas daugiau nei pritapimas, įsiliejimas, ar tuščių pažadų mėtymas. O  jas brėžti yra visai nesudėtinga, kai žinome technikas kaip tai padaryti. Beje, kiti žmonės asmenines ribas iš tiesų labai vertina – nes jos sąžiningai iškomunikuojamos.

Gaila pripažinti, bet didžioji mūsų dauguma sunkiai gali įvardinti visus jausmus, kuriuos patiria. O ką jau kalbėti apie poreikius, kuriuos užgniaužiame, idant įtiktume kitiems… Nepatenkinti poreikiai veda link neigiamai veikiančių jausmų, o to pasekoje bejėgiškumo jausmas tik didėja… Ši savaitė pagrįsta racionalaus emocinio elgesio terapijos praktika ir atjauta grįsto bedravimo pagrindais.

Atrandant savo vidinę sriprybę bei apjungiant visos programos žinias leisimės į autentiškos asmenybės santykį su savimi, o svarbiausia su kitais. 

Dažniausiai užduodami klausimai

Jis trunka 7 savaites. Tačiau visa medžiaga bus prieinama Jums neribotai, todėl kartotis medžiagą ir praktikas galėsite Jums patogiu metu vėl ir vėl, jei tik jausite, kad yra poreikis sustiprinti save.

199 eurai už visą septynių savaičių kursą. Bet visoms prisiregistravusioms likus bent 10 dienų iki programos pradžios galioja išankstinė kaina – 149 eurai.

Kiekvieną savaitę privačioje FB grupėje Tu gausi video medžiagą bei praktines užduotis (raštu, veiksmu, vizualizacijomis ir pan) tai savaitei. Į visus klausimus, kurie kils, atsakysiu grupėje gyvai. Kai kurių savaičių metu, esant poreikiui, darysime „gyvus“ virtualius praktinius užsiėmimus, bet dalyvavimas nėra būtinas.

Visas kursas vyksta internetu, todėl visai nesvarbu kuriame pasaulio kampelyje gyveni.

Per savaitę reikės skirti iki 2 valandų savo laiko.

Taip. Jei sąmoningai dalyvaudama nepajausi jokio pokyčio per 14 dienų nuo programos pradžios, pinigus grąžinsiu be jokių klausimų.

Susisiek su manimi info@bukikvepta.lt
Susiskambinsime ir išsiaiškinsime, ar tai yra tai, ko tau tau reikia. Be jokių pardavimų ir bandymų įsiūlyti. Man nuoširdžiai svarbu, kad investuotum ten, kur tau labiausiai reikia.

Nuo vienos iki dviejų su puse valandos. Kaip ir minėjau, man patinka gylis. O kiek giliai eisi tu –  priklauso nuo tavęs pačios. Todėl jei tik žiūrėsi video medžiagą – užtruksi trumpiau, bet jei aktyviai dalyvausi praktinėse užduotyse, tuomet užtruksi ilgiau.

Parašyki man info@bukikvepta.lt ir aš juos mielai atsakysiu.

Šis kursas tau padės:

 • Vienareikšmiškai – išmokti ugdyti vidinę stiprybę savyje
 • Pagerinti pasitikėjimą savimi
 • Sukurti sveikas asmenines ribas
 • Sumažinti norą įtikti ir patikti visiems
 • Gebėti pirmiausia rūpintis savimi, o tik poto kitais
 • Nutraukti giminės emocinių žaizdų grandinę
 • Pašalinti iš savo gyvenimo gėdą, kaltę, baimę
 • Pakeisti santykių dinamiką
 • Paleisti norą kontroliuoti kitus
 • Nebebijoti būti vienumoje su savimi, ir tuo mėgautis
 • Sustiprini savo emocinę sveikatą
 • Išmokti tvirtai, bet iš širdies, komunikuoti su aplinkiniais

PRADŽIA spalio 18 dieną

Atsiliepimai

Šis kursas atnaujino mano gyvenimo spalvų paletę. Spalvos tapo ryškesnės, sodresnes, gaivesnes. Atsirado vaivorykštė virš mano galvos…) Kursas padėjo man sudėlioti į vietas savo gyvenimo prasmę, išgryninti bei suprasti savo norus. Pagaliau sugebu bendrauti pagarbiai su savo tėvais, o ir pati išnaudoju savo gyvenimo potencialą.
Ana
5/5
Dalyvavau kitame Daivos kurse apie savivertę. Šis kursas man labai patiko savo plačiu ir giliu požiūriu i savivertę. Jau, atrodė, daug žinojau, daug su savimi dirbusi buvau, bet nuoširdziai darydama visus pratimus vis tiek radau net keletą naujų "aha" momentų.
Jurgita
5/5
Ačiū, kad esate. Ačiū, kad nuoširdžiai stengiatės įpūsti laimės, pasitikėjimo. Jūs žinote tiek daug metodų ir visokių kitų laimės ir meilės sau kurstymo būdų, kad neabejoju – tai ne verslas – tai gyvenimo būdas. Jūs, nepažįstama moteris, tikrai esate verta pagarbos. Jūs galvojate ne vien protu, bet ir širdimi.
Jovita
5/5
Aš šitiek metų slepiau savo jausmus, aš net netikėjau, kad jie tikri. Aš devėjau kaukę, ne tik prie kitų žmonių, bet ir likusi viena su savimi. Pagaliau dabar, dėka Jūsų, esu tokiame gyvenimo etape, kai jau atpažįstu, kur ir kas esu aš, priimu save tokią, kokia esu. Tai buvo sunku, bet dabar esu tokia lengva, laisva, pagaliau pradedu save mylėt, o ne tiesiog bandyti įtikti kitiems...
Indrė
5/5

Kas įeina į pokyčių kursą?

Video pamokos

Kiekvieną savaitę bus video pamoka, kurioje supažindinsiu su pagrindiniais teoriniais temos aspektais.

Vizualizacijų įrašai

Kaip gi be jų. Mano mėgstamiausios vizualizacijos yra savęs priėmimo, vidino vaiko, "Rūpinuosi savimi".

Užduočių PDF

Pratimai, koučingo klausimai, refleksijos, literatūra - viskas bus sudėta į pdf formato failus, kuriuos galėsi išsisaugoti.

Uždara grupė bendravimui ir patirčių pasidalinimui

Taip pat grupėje atsakysiu į visus klausimus, bei konsultuosiu.

PRADŽIA - spalio 18 dieną