Valentino dienai artėjant: apie meilę

Šiandien svečiuose Irina Ravensy – meno Būti Moterimi mokytoja.

Apie meilę: Meilė – prigimtinis žmogaus bruožas. Pasaulyje egzistuoja daug dalykų, kurie mus skiria, daro kitokius, tačiau meilė ir yra tas jausmas, kuris mus priverčia jaustis panašiai. Nesvarbu tautybė, religija, amžius, turtinė padėtis. Niekas. Visi norime mylėti ir būti mylimi. Tai – svarbiausias dalykas gyvenime.

Meilė mums suteikia unikalią galimybę tobulėti. Nes tik mylėdami galime atskleisti visą gėrį, kuris yra mumyse.
Meilė – tai būsena, kuria tu nori dalytis su kitu žmogumi. Nelaimingai mylint, įsimylėjus norima iš to žmogaus gauti, o ne duoti. Nes nemylintis žmogus meilės duoti negali. Ir tai tampa nelaime.

Mes manome, jog meile galima save pripildyti tarsi indą iš kažkur, iš išorės, kad meilę mums kažkas turi duoti. Esą jeigu aš sutiksiu savo antrą pusę, jis mano gyvenimą pripildys meilės. Bet juk kitas žmogus irgi laukia, kol kažką jį suras ir tas kažkas pripildys jo gyvenimą meilės. Meile taip nesidalijama. Mes negalime atiduoti kitam to, ko neturime. Todėl meilė turi prasidėti mumyse – jeigu aš moku mylėti save, tada moku mylėti ir kitą žmogų. Jeigu aš nemoku mylėti savęs, bet meilės reikalauju iš kito žmogaus, o jis jos neturi, jis negali pasidalyti tuo, ko neturi. Vienintelis vaistas nuo nelaimingos meilės – išmokti mylėti save.

Apie dalinimasi meile: Dalytis meile  galima, dalytis reikia, dalytis yra gerai, bet dalybų paslaptis ir gerumas yra tai, kad, kaip šimtmečiais rašo daugelis knygų, nuoširdžiai, su meile viską atiduotume kitam. Bet su meile ir nuoširdžiai atiduoti galima tik tuo atveju, jeigu pakankamai turime sukaupę sau. Juk tikrai būna tokių dienų, kai esame geros nuotaikos, kažką gero sužinome, pažiūrėjome gerą filmą ir norisi tuo dalytis, norime visiems apie tai papasakoti, nes esame perpildyti. Bet jeigu man pačiai trūksta džiaugsmo, tai kiekvieną kartą, kai reikia dalytis, aš labai keistai jaučiuosi, nes aš dalinuosi ne todėl, kad noriu, o todėl, kad as laukiu dėkingumo.

Kam meilė svarbesnė:  Mūsuose paplitusi nuomonė, kad meilė ypač svarbi moterims, ir kad moterys bet kuria kaina ieško meilės. Vyrai į meilę esą žvelgia atsainiau – ji gali būti, gali nebūti. Bet aš pastebėjau, ir tai patvirtino mano bendravimas, kad moterys meilės gali atsisakyti dėl vaikų, ramaus gyvenimo, o vyrai tai daro ypatingai retai. Santuokoje gyvenanti moteris, sutikusi savo gyvenimo meilę, retai palieka šeimą. O vyras, sutikęs savo meilę, netgi atsisakydamas gyvenimo patogumų, išeina paskui ją, nes ji jam svarbiausia. „Moteriai svarbiau išsaugoti šeimą, ramų gyvenimą, o vyrui svarbiausia būti su savo meile.

Jei meilė įskaudino: Jeigu taip nutiko, sulaukėte skaudžios patirties iš aplinkos, užsidėkite šarvus ir galvokite taip: jeigu aš jam nepatinku, reiškia jis neturi skonio. Juk viskas priklauso nuo jūsų požiūrio į save. Ar išdavystė jus palauš, ar tik truputį palies. Jeigu aš žinau savo vertę, tai žmogus, nusprendęs nebūti su manimi, labai daug prarado. Todėl, kaip jau sakiau, reikia gerbti save, mylėti, žinoti, kad didžiausia pasaulyje vertybė esate jūs. Jeigu kiekvienas žmogus, kiekviena moteris taip galvos, mes negalėsim nei įskaudinti vienas kito, nei patirti blogų emocijų, nes blogis mūsų paprasčiausiai nepalies.

Apie vyro ir moters draugystę:  Aš tikrai manau, kad vyrai ir moterys gali būti tik draugai. Ir aš pati turiu tokių vyrų. Bet štai ką aš pastebėjau. Apie draugystę galima kalbėti tik tada, kai žmonės savo šeimose yra laimingi. Jeigu bent viena iš pusių neturi meilės ar nėra laiminga, labai didelė tikimybė, kad atsiras pagunda pereiti į artimesnius santykius. Draugauti galima tik su laimingais draugais.

Apie geriausią dovaną meilės dienos proga:  Aš manau, kad geriausia dovana yra įteikta be progos. Kai žmogus eilinę darbo dieną, prisiminęs tave, tau padaro staigmeną arba pasako: „Aš tave myliu, aš apie tave galvoju“, tai ir yra geriausia. Bet svarbiausia, nepamirškite meilės dienos proga pasveikinti ir padovanoti  dovaną brangiausiam ir mylimiausiam žmogui – sau. Puiki dovana sau – seminaras, į kurį kviečiu vasario 12d..  Šis seminaras skirtas moterims, kurios supranta, kad šiandien laimė yra pasiekiama kiekvienai, kad viskas, kas vyksta jų gyvenime – darbe, finansuose, santykiuose, priklauso ne nuo kitų žmonių, o visų pirma nuo jų pačių.  Daugiau informacijos: www.laimingamoteris.lt


IMGP0545-199x300Irina Ravensy savo paskaitose moko meno BŪTI MOTERIMI. Daugiau informacijos apie jos paskaitas galite rasti www.laimingamoteris.lt

Įvadinė paskaita, kurioje pati buvau ir 100% galiu rekomenduot, nes:

  • Jūs galite pasakyti sau “ai, viskas susitvarkys savaime, palaukim ir pan.”, tačiau faktas yra, kad nesusitvarkys, o netgi atvirkščiai – kas dieną situacija taps vis sudėtingesnė. Šis seminaras yra skirtas tokioms moterims, kurios supranta, kad šiandien laimė yra pasiekiama kiekvienai, kuri veikia ir pasinaudoja kiekviena kelyje sutikta galimybe.
  • Viskas, kas vyksta jūsų gyvenime – darbe, finansuose, santykiuose, priklauso ne nuo kitų žmonių ir situacijų, o visų pirma nuo minčių, kurios sukasi jūsų galvoje, kokią informaciją jūs priimate ir naudojate, su kokiais žmonėmis kasdieną bendraujate ir, žinoma, nuo jūsų pačių veiksmų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *