Teja Toys: siuvimas mane be galo traukia jau nuo mažų dienų

Kalbinu Kristiną, Teja Toys įkūrėją. Pažiūrėkit būtinai Jos Facebuko paskyrą – kokios ten mielybės 🙂

Kaip sugalvojote ir kokia buvo Jūsų motyvacija pradėti savo verslą?/ Kas Jus įkvėpė?

Siuvimas mane be galo traukia jau nuo mažų dienų. Mokyklos laikais labai daug mano darbų iškeliavo į parodas. Paauglystėje visa tai buvau pamiršusi, bet susilaukus vaikelio vėl paėmiau adata į rankas . Tikriausiai tai galima vadinti paveldėjimu iš senelio ir mamos.  Neisivaizduoju savo gyvenimo be siuvimo.

Papasakokite plačiau apie savo verslą.

Tikrai negaliu savo užsiėmimo vadinti verslu. Tai mano hobis,suteikiantis didžiulį malonumą man ir kitiems. Siuvu žaislus tik laisvu laiku, kai kas nors paprašo ar pati sugalvoju.

Kaip viskas prasidėjo? Kokie buvo pirmieji Jūsų žingsniai versle?

Kalbant apie ‘’Teja Toys’’ sukūrimą, tai į visa tai mane pastumėjo mano vyras. Einant sveikinti mažą berniuką norėjau padovanoti kažką neįprasto ir originalaus, ir tai buvo pirmasis mano siutas žaislas. Po to karto mane vis ragino pasiuti daugiau žaisliukų! Kurį laiką svarsčiau, ar tikrai man to reikia, bet galiausiai sukūriau savo puslapį socialiniame tinklapyje. Labai daug padrąsinimų gavau iš draugų ir pažįstamų ir man tai labai padėjo.

Bet žengti tą pirmą žingsnį vis gi buvo labai nedrąsu… juk parduotuvėse pilnos lentynos nuostabių žaislų, bet pasirodo klydau- Rankdarbiai labai vertinami.

Kaip radote pirmųjų klientų ir kokiu būdu paskleidėte žinią apie save?

Pirmieji, kurie sužinojo apie “Teja Toys “, buvo draugai ir pažystami. Kelios reklamos socialiniame tinkle ir žinia apie rankomis siuvamus žaisliukus pasklido greitai.

Su kokiais sunkumais susidūrėte? Ir kaip juos įveikėte?

Kaip ir minėjau, tai tik hobis. Tai labai rimtų sunkumų kaip ir nėra. Žinoma pritrūksta kartais laiko, tenka keltis labai anksti ryte jei vienu metu turiu kelis užsakymus. Dar labai trūksta žinių, neužtenka vien tik suprasti iškarpų schemas, reikia žinoti ir kitas gudrybes. Aš esu savamokslė, o tai kartais pakiša man koją. Bet manau su laiku šių sunkumų nebeliks.

Kas Jums labiausiai patinka, kai užsiimat mėgstama veikla?

Teddy JackSiuvimas man atnešė didžiulę puokštę nepakartojamų emocijų, jų nekeisčiau į nieką. Kaip smagu, kai kreipiasi mamos su nuostabiomis idėjomis kuriant žaislą tik jų vaikui. O kaip pamatau mažas rankytes laikančias mano siūtą žaisliuką, širdis šokinėja iš laimės.

Audinys mano rankose virsta džiaugsmu vaikui, ar gali būti geriau?

Ką patartumėte kitoms moterims, kurios nori pradėti savo verslą, bet dvejoja?

Jei lauksi idealaus meto,niekada nepajudėsi iš vietos. Žengti pirmam žingsniui reikia krislelio beprotybės.“

Jei turite svajonių, padarykite beprotybę!!! Jau geriau gailėtis, kad bandėte ir nepavyko,nei griaužti save,kad taip ir nepabandėte.

Ar turite savo asmeninę viziją, kuri Jums padeda verslauti, siekti savo užsibrėžtų tikslų, išlikti motyvuotai?

Tikrai taip! Su drauge vis pasvajojame… ‘“Kaip būtu nuostabu,turėti savo mažą, jaukią parduotuvėlę, kurioje būtu mūsų kurti darbai. “ Nors ir labais mažais žingsneliais, bet mes judame į priekį ir tikrai tikiu, kad mūsų svajonė išsipildys.

Kur ieškote įkvėpimo?

Įkvėpimo visur labai daug, kiekviename žingsnyje randu naujų idėjų. Tiesiog jei turi mėgstama užsiėmimą įkvėpimo toli ieškoti nereikia. Žinoma ir internete turiu daug mėgstamų puslapių, bet pagrinde rusų kalba.

Jei grįžtumėte atgal, ką darytumėte kitaip? O gal nepradėtumėte iš viso?

Jei tai būtu įmanoma, tikrai nieko nekeisčiau,nebent pradėčiau viską daug anksčiau!

Užbaikite sakinius trumpai:

Didžiausia mano išmokta pamoka…. būti kantria.

Mėgstamiausias verslo pamokų šaltinis/programa/blogas yra… http://vk.com/tildamaniavk

Mano mėgstamiausia citata… Galvojama, kad sėkmė ateina pas tuos, kurie anksti keliasi. Netiesa, sėkmė aplanko tuos, kurie atsikelia geros nuotaikos. 🙂

 


111 Daugiau apie Kristinos Teja Toys ir jos darbelius  galite sužinoti jos Facebook paskyroje 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.