Rūta Banionytė: „Šokoladas Sielai“ pažadins Jūsų moteriškumą

Aš jau ne vienerius metus analizuoju įvairius faktorius apie moterų lyderystę, verslumą, ir kodėl vienos moterys gyvena pilnavertiškesnį gyvenimą nei kitos. Lyg ir akivaizdu, kad reikia įvairių igūdžių, tačiau paskutinių metų pastebėjimai buvo, kad didžioji dauguma tų laimingųjų spinduliuoja iš vidaus. Jos tokios moteriškos (na, nebūtinai su raudonom lūpom ir aukšakulniais), jos užtikrintos, jos kaip magija užsiimančios  – siekia, padaro, lyg vykdytų kažkokią misiją!

Taigi paskutiniais metais ir aš pradėjau ieškoti – kas čia ir kodėl? Ir kai prieš šventes atradau Šokoladą Sielai, buvau maloniai sužavėta dėl dviejų priežasčių – pirmos tokios praktikos moterims Lietuvoje, o jų kūrėja, Rūta, nes jos nepažįstant, irgi pasirodė kaip viena iš tų, kur spinduliuoja iš vidaus, turi kažkokią misiją ir ji pakeis pasaulį ( atminkime, kad pakeisti vieno žmogaus gyvenimą jau reiškia pakeisti kažkieno pasaulį :))

Šiandien dalinuosi pokalbiu su Rūta…

Screenshot 2016-01-15 09.44.24Kaip sugalvojote ir kokia buvo Jūsų motyvacija pradėti Šokoladą Sielai? Kas Jus įkvėpė? Papasakokite plačiau apie savo veiklą. Kaip viskas prasidėjo? Kokie buvo pirmieji Jūsų žingsniai? 

Šokoladas sielai gimė iš mūsų širdžių ir noro apkabinti kiekvieną moterį ir pasakyti jai, jog ji yra nuostabi. Man visuomet būna labai liūdna, kai moterys sako:” aš negraži, manęs nereikia…”Aš ir pati sau taip sakydavau, bet, kad būčiau žinojus, jog savo žodžiais kasdien programuoju save…

Mano pagrindinė motyvacija buvo pradžiuginti moteris ir noras paglostyti kiekvienos moters slapčiausią sielos kampelį ir pasakyti, kad mes galim džiaugtis savimi.

Apkabinti ją ir įkvėpti, o taip pat nupiešti jai viziją, į kurią ji galėtų eiti…

Išleisti praktikų rinkinį, mane įkvėpė kiekviena moteris, kurią aš sutikau gyvenime, kuri kaip ir aš norėjo būti mylima, mylinti ir gyventi su malonumu.

Aš daug metų ieškojau harmonijos su savimi bei laimės santykiuose.

Man buvo lemta išbandyti labai daug įvairių gyvenimo vaidmenų. Pradedant podiumais ir madų demonstravimu įvairiose pasaulio šalyse ir baigiant badaujančiais Afrikos vaikais. Man atrodė, kad laimė bus piniguose, vyruose ar gyvenimo įvairovėje, kad aš kažką pasieksiu ir viskas išsispręs.

Bet metai bėgo, nemeilė sau augo. Jos neišsprendė nei vyrai, nei nuotraukos žurnaluose, nei pinigai, nei pagalba kitiems…. Aš būdavau gražiausiuose pasaulio kampeliuose, o mane vis tiek gąsdino ir gadindavo nuotaiką veidrodis, ramindavausi pokeliu cigarečių ir epizodiškai papuldavau į beprasmybės verpetą, iš kurio visada greit išlipdavau vienu ar kitu būdu nubaudusi save.

Pamilti save ir  pasidžiaugti savimi man padėjo psichoterapeautai, terapinės moterų grupės, tantriniai seminarai ir labiausiai – praktikos, kuriomis su Jumis dalinuosi.

Tik meilė sau padėjo man sukurti man tokį gyvenimą už kurį aš dėkoju kasdien.

Taigi mintys įrašyti praktikas ir dalintis žiniomis su moterimis kilo jau labai senai, bet vieną dieną mano draugas parvežė pasakišką dėžutę šokolado. Čia ir gimė pirmas aiškus žingsnis “Šokolado sielai” link.

Aš iš lėto ją atidarinėjau ir sakiau: „Tikras vaistas moters sielai….“. Taip gimė pavadinimas „Šokoladas Sielai“ ir visos kitos idėjos įgavo aiškią kryptį. Visa „Šokoladas Sielai“ misija yra gražinti, auginti moterį, padovanojant jai malonumą. O taip suburti moters, kad jos galėtų padėti viena kitai atsiskleisti.

Praktikos iš tiesų pakeičia moters gyvenimą…

Kiek suprantu, Jūsų veikla yra nauja, bet įtariu, kad ji su trenksmu išpopuliarės. Su kokiais visgi sunkumais susidūriate? 

Aš irgi manau, kad mūsų projektai išpopuliarės. Jie visi turi vieną pagrindinį tikslą: padėti moteriai pamilti save  ir pajusti džiaugsmą gyventi.

Kol kas sunkumų nepatyrėme. Man labai malonu daryti viską kas siejasi su „Šokoladu sielai“.

Mes kuriame dar keletą produktų, kurie bus tokie pat malonūs ir padedantys moteriai pamilti gyvenimą ir susidraugauti su pačia savimi.

Kaip manote, kodėl mes praradome savo moteriškumą? Norėjome tapti lygios su vyrais, kai kurios pirmauti, tačiau dabar vėl grįžtame prie kūrybos, moterystės? Kas pasikeitė? 

IMG_9186Aš manau, kad mūsų moteriškumas yra kaip gėlė, kuri auga ir skleidžiasi, bet kartais ją laužo vėjai, kartais apauga piktžolės, o kartais tiesiog keičiasi sezonai. Dabar aš  tikrai žinau, kad manyje gyvena švelni, mylinti moteris, kuriai reikia dėmesio, švelnumo, kuri nori, kad ja būtų pasirūpinta, kuri mėgsta būti lepinama ir pan., bet tam, kad leisčiau tam išsiskleisti reikėjo daugybės metų.

O tada, kai jau atrodė, jog esu pakankamai moteriška, tačiau supratau, jog esu mergaitiška ir egoistiška, o man reikia sustiprėti ir įgyti vidinio pasitikėjimo savimi, kad tapčiau moterimi.

Taigi mūsų moteriškumas slepiasi po daugybe šarvų, kuriuos mes surinkome per gyvenimą, pradedant mūsų ankstyva vaikyste ir mūsų mamomis, kurios visai nemylėjo savęs ir neskyrė sau laiko, vėliau mūsų skaudžios patirtys, tada aplinka, kurioje mes gyvename ir  galų gale mūsų įsitikinimai.

Dabar atsirado daugiau informacijos, laiko ir galimybių moteriai sugrįžti ten, kur trokšta jos širdis. Ir tos, kurios pasirengę, tikrai gali rasti visus įrankius ir palaikymą, keliauti ten kur mes galime pražysti. 

Nefritas. Man tai buvo netikėta ir stulbinama, tikrai norėčiau pati išbandyti. Iš kur sužinojote apie jį? Ar esate bandžiusi? 

Taip, nefritą esu išbandžiusi ir be jo negaliu gyventi. Nefritas man padeda išlikti gražia, gyvybinga, seksualia ir palaikyti ryšį su  aukštesniosiomis jėgomis, žeme ir visata.

Sužinojau apie jį prieš porą metų. Iki to laiko esu išbandžiusi įvairius moteriškus treniruoklius, rutuliukus, Kegelio pratimus ir pan. Niekas neprilygsta nefritui ir jo energetinėms galioms.

Kai pirmą kartą, įsidėjau nefritą ir nuėjau į “Senukus”, aš buvau apstulbinta tuo kas vyko aplinkui. Vyrai padėjo užkelti dėžes, siūlė pagalbą kiekviename žingsnyje, net sukrovė prekes į mašiną. Tada aš pirmą kartą apsipirkau nepajudinus nei piršto. O anksčiau, užsivilkdavau treningą, patogius batus  ir viską darydavau  pati. Nefritas yra nerealus, o apjungus jį su moteriškom praktikom – stebuklingas.

Moteriškos praktikos. Aš perklausiau dar tik intro, bet jau labai mane sužavėjo. Iš kur gavote įkvėpimo jas kurti? Klausant jaučiasi labai aukšta vibracija, užlieja ramybė, žinojimas, pasitikėjimas savimi. Ar pati naudojate jas dažnai? Kokių rekomendacijų turėtumėte moterims, kurios jų norėtų pasiklausyti? 

Įkvėpimas atėjo iš moterų. Pirmiausia darėm su draugėm, tada dalinomės rezultatais, kurie mus taip džiugino, kad privalėjome pasidalinti su kitomis.

Tai buvo kažkas stebuklingo, o kartu ir raganiško, taip artimo moteriškai prigimčiai.

Ilgainiui planuojame išleisti dar įvairesnius rinkinius, kuriose moteris taps tikra stebukladare.

Rekomenduoju kiekvienai moteriai daryti šias praktikas, pradžiai išsirinkti mėgstamiausias ir stebėti kaip keičiasi jų gyvenimas, o kartu ir vidinis kritikuojantis balsas, kuris mums nuolat pasakoja kaip mes atrodome, lygina mus su kitomis ir t.t. 

Rūta, kokia yra Jūsų asmeninė vizija? Juk turbūt jos vedama ir sukūrėte Šokoladą Sielai? 

Mano asmeninis troškimas yra tapti moterimi, kuri yra stipri savo vidumi, moteriška ir švelni savo išorėje, jautri ir jausminga, mokanti sukurti gražius santykius, atrandanti  vis daugiau būdų mylėti save, galinti užauginti nuostabius vaikus ir perduoti savo patirtį moterims, kurios taip pat kaip ir aš nori kasdien žengti žingsnį gražesnio ir malonesnio gyvenimo link.

Kartais aš pabundu ir jaučiu, kaip myliu savo gyvenimą ir visa kas mane supa, o kartais aš papuolu į duobę ir tokią nemeilę sau, kad griebiuosi visų žinomų įrankių ir apkabinus save, kantriai laukiu, kol situacija pasikeis.

Anksčiau aš nežinodavau, ką daryti su emocijom ir nuotaikom, tada ir pradėjau daryti praktikas.

Taigi „Šokoladas Sielai“ yra net tik malonių praktikų rinkinys, tai gali būti ir „Pirmoji pagalba moteriai“, kuri yra duobėje. 

Užbaikite trumpai:

Didžiausia mano išmokta pamoka… Kad reikia būti atsargiai su žodžiais, kad jie kuria ir griauna. 

Drąsiausias dalykas, kurį esu padariusi… Man atrodė, kad drąsiausi dalykai buvo mano kelionės ir kiti iššūkio reikalaujantys veiksmai. Bet dabar supratau, kad tai buvo bėgimas nuo pačios savęs ir adrenalino ieškojimas, tam, kad nereiktų sustoti ir pažiūrėti į save.

Taigi drąsiausia ką aš padariau tai atvėriau savo širdį, įsileidau į savo gyvenimą pažeidžiamumą ir intymumą ir pažiūrėjau į tai kas yra mano viduje ir kas  man  skaudžiausia. Tai ir yra didžioji drąsa, kurios linkiu Jūsų skaitytojoms.  

Mano mėgstamiausia citata. Viskas kas vyksta, yra tik į gera man.

UntitledRūta labai rekomenduoja pradėti nuo 9-ių moteriškų praktikų rinkinio: „AŠ – Savo gyvenimo kūrėja“. Moterys, kurios atliko šias praktikas, gavo NUOSTABIŲ REZULTATŲ…
Šios praktikos padės iš naujo atrasti savo moteriškumą…, užsidegti gyvenimo džiaugsmu…, labiau priimti savo kūną…, ir tapti tokia moterimi, kurią bet kuris vyras BIJOTŲ PRARASTI!


IMG_9186
Daugiau apie Rūta Banionytę bei „Šokoladą Sielai“ galite rasti čia:
http://www.sokoladassielai.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.