Pasitikėjimas savimi ir verslas

Be gerų idėjų, pradinio kapitalo, reikia dar kai ko, kad sėkmingai plėtotum savo verslą.

Tyrimai parodė, kad sėkmingi verslininkai turi šias pagrindines savybes:

1 . Pasitikėjimas savimi

Tai yra stebuklinga galia – pasitikėti savimi ir tikėti, kad turi galių ir sugebėjimų. Tai tikėjimas savo potencialu.

2 . Orientacija į rezultatus

Rezultatai pasiekiami tik kryptingai siekiant tikslų ir dedant ilgalaikes pastangas. Reikia sutelkti dėmesį į konkretaus tikslo pasiekimą, o ne tik į tikslų sąrašo darymą.

3 . Nebijojimas rizikos ir pokyčių

Sėkmingi verslininkai supranta, kad siekiant savo tikslų visada yra nuostolių tikimybė, tačiau jie pasitiki savimi ir sugeba tą riziką įvertinti, todėl nebijo jų siekti. Jie nebijo kažko keisti dėl geresnio galutinio rezultato ateityje, net jei ir jaučia, kad gali nukentėti.

Sėkmingi verslininkai priima sprendimus, imasi veiksmų , ir galvoja, kad jie gali kontroliuoti savo likimus. Juos dažnai motyvuoja nepriklausomybės dvasia, kuri leidžia jiems manyti, kad jų sėkmė priklauso tiktai nuo jų sunkaus darbo, o ne sėkmės.

Tikėk, kad gali, ir puse kelio jau nueita

Taigi, kuri iš šių trijų pagrindinių savybių yra svarbiausia ? Tikėkite arba ne, tai yra pasitikėjimas. Be pasitikėjimo savimi, nieko nėra įmanomo. Jei netiki savo gebėjimais, tada pirmasis iššūkis kuriant verslą iš karto trukdo pasiekti savo tikslus. Štai keletas dalykų, kurių reikia nepamiršti, norint išlaikyti aukštesnio lygio pasitikėjimą savimi.

Pozityvus mąstymas

Viskas prasideda nuo teigiamo požiūrio, ar ne? Manyti, kad kažkas gero nutiks yra pirmas žingsnis. Neigiamas mąstymas tiesiog draudžiamas. Jūs turite būti tvirtai įsitikinusi, kad niekas Jūsų nesustabdys pasiekti savo tikslų. Niekas. Taip pat atminkite, kad pozityvus mąstymas yra užkrečiamas. Savo pozityvumu užkrėsite aplink esančius, o tai atvers naujas galimybes, idėjas, praplės pažinčių ratą taip tik sutvirtindamas kelią link Jūsų tikslų.

Žinoma, mąstyti pozityviai neužtenka, reikia imtis ir veiksmų. Jūs turite imtis veiksmų, jokių pasiteisinimų nėra. Ir pradėjus imtis veiksmų, blogiausia, ką galima padaryti, yra viską mesti nesulaukus rezultatų (o galbūt buvo belikę kelios dienos iki jų pasiekimo!)

Mokėkite žvelgti į ateitį ir pamatyti save ten, kur norite būti. Ir tiesiog išlaikykite tvirtą tikėjimą savimi ir savo įgūdžiais, ir nepasiduokite. Jei galite tai padaryti, Jūs jau pusę kelio nuėjote.

***

Man būtų labai įdomu išgirsti Jūsų istoriją – kaip Jūsų pasitikėjimas savimi padėjo Jums įgyvendinti savo idėją. Dalinkitės komentaruose, lai tai įkvepia ir kitas moteris 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *