Pagaliau – Pozityvių, aktyvių, darbščių moterų klubas Vilniuje

Pribrendo ir gimsta. Jau kelis mėnesius iš eilės svarsčiau apie tai, kaip būtų šaunu susitikti su moterimis, kurias vienija panašūs siekiai ir tikslai. Idėja pasidalinusi su draugėmis ir pažįstamomis, supratau, kad to tikrai reikia. Svarsčiau apie susitikimus, kuriuose moterys galėtų kurti savo bendruomenę, viena kitą paremti, išmokti viena iš kitos kažko naujo, dalintis rekomendacijomis ir patirtimi, bei, be abejo, judėti į priekį – tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.

Narėms didelių reikalavimų nėra, bet Jūs turite turėti arba verslo idėją, arba jau būti versle (visiškai nesvarbu, ar trumpai, ar ilgiau).  Jūs turite norėti eiti į priekį sparčiau, ir Jums reikia daugiau žinių/įžvalgų apie verslo augimo metodus. Visos narės turėtų nesibaiminti asmeninio tobulėjimo ir nebijoti savęs klausti bei ieškoti atsakymų. Kodėl? Nes aš esu verslo sėkmės koučerė ir būtinai pasistengsiu „pakrapštyti“ ten, kur Jūs stengiatės net neliesti 🙂 Užduosiu tokius klausimus, kurie gali gluminti, bet atsakymai padės siekti daugiau.

Bičių Klubas

Kodėl bičių? Skaitykite plačiau apie bites ir muses čia . Klubas iš pradžių suburs mažą grupelę moterų, kurioje išbandysime mastermind group (lietuviškai verstųsi panašiai kaip didelio proto grupė)metodiką.

Vėliau viskas bus taip, kaip norėsime mes pačios…

Kokios yra mastermind grupės ir kokia iš jų nauda?

Mastermind grupės (taip pat žinomas kaip tarpusavio patarėjų valdyba arba smegenų šturmo (brainstorming) grupės) darbotvarkė priklauso nuo grupės, ir kiekvieno asmens dalyvavimas yra labai svarbus. Dalyvės jums duos grįžtamąjį ryšį, padės jums generuoti naujas galimybes, padės nenuklysti iš kelio siekiant tikslų.  Mastermind grupės sukuria palaikymą, ir kartu visi dalyviai persikelia į naujas aukštumas…

Gausite didžiulį įžvalgų kiekį, kurios gali pagerinti verslą ir/ar asmeninį gyvenimą. Jūsų mastermind grupė yra lyg objektyvių direktorių valdyba.

Ką gausite iš to?

 • Atsakymus ir idėjas, kurios gimsta brainstormingo metu,
 • Patirtį, įgūdžius ir pasitikėjimą,
 • Atskaitomybę ir realią pažangą savo versle ir asmeniniame gyvenime,
 • Vertingos paramos jausmą,
 • Nesijausite viena – visada bus nors viena dalyvė su panašiais iššūkiais kaip Jūs,
 • svarbiausia, pagaliau pradėsite kurti tokį gyvenimą, kokio norite, o ne tokį, koks turėtų būti.

Susitikimų struktūra

2.30-3 val.

30 min plepėjimų tarp mūsų mergaičių – o kaip gi mes be jų 🙂

Likęs laikas bus skirtas vienai temai, kuri bus aktuali narėms. Išnagrinėjusios temą susikursime užduotis kitam susitikimui – būtent tam, kad progresuotumėm, judėtumėm į piekį.

Pirmasis susitikimas:

1 val. pažintinis žaidimas naudojant „Points of You“ koučingo žaidimą.

1 val. idėjų, tematikų, problemų, rūpesčių išgryninimas.

30 min-1 val. – mergaitiški plepėjimai, klausimai-atsakymai, kavytės gėrimas bei mėgavimasis saule (arba lietumi).

Siūlomos temos kitiems susitikimams priklausys nuo narių, kurios nuspręs ir toliau reguliariai  susitikinėti.

Galimos temos:

 • Viskas apie verslo pamatus – idealaus kliento/pirkėjo avataro susikūrimas, konkurencijos. mažinimas per asmeninį prekinį ženklą ir pan.
 • Socialinis marketingas.
 • Internetinis verslo įvaizdis ir modeliai.
 • Laiko ir streso valdymas.
 • Verslo augimas per asmeninį augimą.

Sąrašas gali būti begalinis, bet tik mes pačios nuspręsime, ko mums labiausiai reikia ir trūksta. Smagiausia tai, kad kiekviena ateisime atvira širdimi ir su skirtingomis patirtimis, todėl galėsime dalintis viskuo, kuo norime, ir išmokti to, ko labiausiai trūksta!

Pirmasis susitikimas yra nemokamas ir neįpareigoja Jūsų ateiti į tolesnius susitikimus. Vėlesni susitikimai kainuos 15 litų.

Planuojamos susitikimų datos:

 • Liepos 21 d.
 • Rugpjūčio 18 d.
 • Rugsėjo 15 d. ir t.t. (trečiasis mėnesio pirmadienis)

Su visomis dalyvėmis bus susitarta dėl patogiausio laiko (ryte arba po pietų; vakarai turi būti skirti šeimoms!)

Registruokitės žemiau arba elektroniniu paštu info@bukikvepta.lt

Iki susimatymo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.