Neišpakuotos dovanos

Kažkur gvyenimo tekmėje daugelis iš mūsų pamiršome savo svajones. Įsisukome į kasdienę rutiną, Stresuojame dėl išlikimo, ir galiausiai laukiame, kol pasibaigs diena ir galėsime pailsėti. Nebegirdime savo vidinio balso, nebeliko intuicijos, ir mes nustojome gyventi gyvenimą su aukštesniu ketinimu, aistra, ir reikšme  – vietoj to kasdien godžiai save maitiname abejonėmis, baime ir nerimu. Štai tokios mūsų dienos. O kartais ir naktys apsiberia košmarais, šaltu prakaitu, neramiu vartymųsi. Mes blaškomės ir ieškom. Ieškom ir nerandam.

tranquilEsu tikra, kad kol buvome mažos, mes tiksliai žinojome, kokios būsime, ką veiksime, ką pasieksime ir ką padovanosime pasauliui. Žinojome, kokius talentus turime, ir žinojome, koks yra mūsų buvimo žemėje tikslas. Tik… įgriuvome į sistemą, kurioje visi mokina kaip elgtis, aiškina, kokios yra taisyklės, normos, kas galima ir negalima. Ir mes klausome. Klausome jų, o ne savo vidinio balso, vidinio kompaso – kuris kaip kokia programėlė instaliuota viduje, nuo pat gimimo. Prašyte prašosi – mieloji, klausyk manęs. Aš tau atskleisiu viską, ko tau reikia.

Neišpakuotos dovanos. Tai gyvenimas su intencija. Tai PASIRINKIMAS. Tai stovėjimas išsitiesus, įgalinus save, ir tai ŽINOJIMAS, kad yra geresnis būdas gyventi.

Nėra teisingo kelio – yra tik teisingas kelias tau – taip, kaip yra teisingas kelias tik man.

Stabtelk akimirką.

Čia ir dabar. Apsižvalgyk aplink, atkreipk dėmesį į tai, kur esi, kas dedasi aplink, ką girdi.

KAIP TU JAUTIESI?

Ką sako tavo kūnas?

Su šiluma ir gerumu – pasižiūrėk į savo gyvenimą – koks jis šioje akimirkoje.

Įkvėpk ir iškvėpk.

Nusišypsok.

Pagalvok, už ką galėtum būti dėkinga gyvenimui.

Padėkok už tai, kad gali kvėpuot.

Padėkok už tai, kad tu esi tu.

 

Tu turi dar daug neišpakuotų savo gimimo dienos dovanų, kurias turi pasidalinti su pasauliu. Tu turi svajonių, kurios yra svarbios. Tu GALI pasirinkti tą mažą žingsnelį, kiekvienai dienai, kuris bus tavo palaikančioji atrama tam, kad eitum tuo keliu, kurį išties turi eiti šiame gyvenime.

PASIRINK būti savo galios savininke. Neatiduok kitiems tos galios, jie neturi spręsti už tave, koks tavo gyvenimas turėtų būti.

Stovėk tiesiai ir tvirtai, už save, už tai, kokia esi iš tikrųjų.

Ir atmink – tu nesi viena.

Koks tas mažas žingsnelis bus šiandien?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.