Ko mane išmokė ligos?

ligosGripas, plaučių uždegimas, vaikų gripai ir komplikacijos. Pažįstama?

Paskutinės dvi savaitės buvo tokios, kokių neatsimenu.

Sirgom visi. Su komplikacijom ir ilgai.

 

Pirmas dienas vien nuo suvokimo, kad būsiu namie su vaiku ir negalėsiu dirbti (pati dar nesirgau), man kilo nerimas. O varge, juk tiek projektų, darbų, pažadų. Kaip gi mano klientės ir renginiai.

Ir kaip manot, kas nutiko man? Gripas!!! Tai buvo ženklas ir tuo pačiu pamokos, eilinį kartą, kad reikia sustoti. Sustoti dėl savęs ir vaikų.

Nesakau, kad paskutiniu metu persidirbau, kaip tik, turbūt vis labiau rūpinausi savimi, vaikais ir namais, bet akivaizdu, kad man ligų reikėjo kaip smagių pamokų. Aš įsivaizdavau, kad jei sirgsiu, bankrutuosiu. Aš buvau tikra, kad jei vaikai sirgs, mano nervų lastelės mutuos (mano vaikai serga retai, ir jų ligos mane labai išbalansuoja :)). Aš buvau tikra, kad aš NEGALIU sirgti.

Sausio 30d. buvo renginys, kurio aš neatsisakiau, nes žinojau, kad moterys jo laukia. Nors tebuvo 5-ta ar 6-ta ligos diena. Renginio metu man du kartus buvo aptemę akyse. Žinot kokia bausmė buvo už tai? Plaučių uždegimas kaip gripo komplikacija. Bet jau tada aš pradėjau analizuoti, ko mane visa tai mokina, reflektavau ir žinokit.. esu daug laimingesnė, laisvesnė ir kažkaip pasaulis nesugriuvo. Ypač, aišku, nepabėgo į mišką darbai. Bet – aš vėl per naujo išmokau, kad svarbiausia esu aš, o ne klientai ir darbai, ir jei nerasiu pakankamai laiko sau, va tada ir sugrius tas pasaulis…

Kokių pamokų išmokstate Jūs, kai sergate? Pasidalinkit!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.