Kas yra meilė sau?

Meilė sau, pagal mano asmeninį supratimą, yra gilus besąlyginis ryšys, pasiryžimas niekada neapleisti savęs, nepaisant ar diena atrodo tamsi ar šventa, šviesi ar sunki, palaikanti ar griaunanti. Todėl kad meilė sau, kaip tikras, tyras, grynas dvasingumas, nėra kelias į tobulas dienas. Meilė sau neužtikrina tobulų dienų. Tačiau ji užtikrina palaikantį požiūrį į save bei savisaugą net tomis dienomis, kurios yra labai sunkios ir toli gražu netobulos.

Meilė sau – tai mokslas (to reikia mokintis nuolat!) pastovėti už save gilesniame lygmenyje. Tai gebėjimas naudoti gyvenimą kaip nenutrūkstančią galimybių grandinę įvairių pamokų išmokimui taip, kad jos tave pamaitintų iš išorės, ir iš vidaus. Kad spindėtum. Kad turėtum energijos ir entuziazmo gyventi tokį gyvenimą, kokio iš tiesų trokšti.

Deja, yra daug klaidingų meilės sau įsivaizdavimų…

  • Meilė sau – tai yra kažkas, kas yra daroma. (Deja, mano perspektyva yra kiek kitokia. Meilė sau – tai kaip gyvenimo orientacija. Tai gebėjimas atjausti ir priimti save kaip geriausią draugę)
  • Meilė sau užima labai daug laiko (Iš dalies taip, nes reikia skirti laiko sau norint pajusti pilnavertį bei laimingą gyvenimą, bet iš tiesų ne meilė sau atima iš tavęs laiką, bet laikas yra atimimas jei nemoki puoselėti meilės sau. Meilė sau tau duoda laiką – nes kai jautiesi laisva ir laiminga, tu sugebi pasakyti ne dalykams, kurie nesuteikia tau džiaugsmo ir įkvėpimo)
  • Meilė sau yra kažkas, ką galima pasiekti (Meilė sau nėra tikslas. Meilė sau yra tas gilus ryšys su savimi, kažkas, ką jau turi. Visada buvo ir bus. Tau tereikia atsiminti, kad norint atnaujinti šį ryšį turi mylėti, atverti tam erdvės bei užgydyti širdies žaizdas.)

Šio santykio – meilės sau – ugdymas pakeis tavo gyvenimą

Meilė sau suteiks tau daugiau ramybės, laimės ir pasitikėjimo. Ne tik savimi, bet ir pačiu gyvenimu bei aplinkiniais. Tu neieškosi savo veiksmų patvirtinimo išorėje, tu nebijosi būti atstumta ar nesuprasta, nes tiesiog iš vidaus, iš širdies gelmių, pati iš savęs gyvensi autentiškai ir žinosi, kad esi sąžininga pati su savimi.

Mylėti save ir teikti pirmenybę sau nėra savanaudiškumas. Tai tiesiog iškėlimas pačio svarbiausio santykio – santykio su savimi – į pirmą vietą. Tai suvokimas, kad sau esi pati geriausia draugė, su kuria tau teks praleisti visą likusią, 24 valandas per parą…

Tad ar tu puoselėjį šį santykį? Ar iškeli save į pirmą vietą? Kokiais būdais tai darai? Pasidalink su manimi ir kitomis skaitytojomis <3

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.