Kas yra internetinis įvaizdis?

Be viso to, ką veikiu Lietuvoje, turiu didelį užsiėmimą Juntinėje Karalystėje.
Dar prieš 6 metus, kai ten gyvenau, pradėjau dirbti iš namų, kaip virtuali asistentė, ir savo žingeidumo bei profesionalumo dėka tapau internetinio įvaizdžio bei plėtros strategė

Ir net šiuo metu mano viena iš pagrindinių veiklų yra dirbti su ten gyvenančiais, verslus kuriančiais ar juos plečiančiais žmonėmis (dažniausiai moterimis, vienok), konsultuojant bei įgyvendinant svarbiausias jų veiklos marketingo taktikas – būtent taip, kad internetinio įvaizdžio dėka jie taptų žinomesni, apie juos sužinotų kuo daugiau žmonių bei jų pelnas būtų didesnis.

online-visibilityInternetinis įvaizdis yra neatsiejama žmogaus autentiškumo dalis, todėl tai nėra tik mokslas apie taktikas ir metodus. Tai daug daugiau.

Internetinis įvaizdis – tai tavo buvimas internete. Bet taip, kad atneštų teigiamus rezultatus. Tai yra tavo inernetinė svetainė, tavo socialiniai profiliai, tavo prekinis ženklas, tai turinys apie tave (tavo verslą) ir t.t.

Man labai patiko kaip Kauno Išmanių Moterų klubo narės pavadino tai – savęs pristatymas virtualioje erdvėje. Taikliai pasakyta. O jei taikliai pritaikyta, tai geras pristatymas pasiekia ir užsienyje gyvenančius lietuvius, todėl rinka praplečiama. 😉

Gali būti, kad tu jau gana sėkmingai vystai kažkokią veiklą, turi kelis nuolatinius klientus, bet kažkur giliai širdyje žinai, kad galimybių turi daugiau, tik nežinai kaip tai pasiekti. Būtent nuo internetinio įvaizdžio prasideda ta plėtra, kur atsiveria papildomi pajamų šaltiniai, svarbiausia – padidėja autoritetingumas. O to pasekmė yra pelningumas.

O gal žinai, kad turi potencialą ir daug gerų žinių arba gerą produktą, ir vis bandai ir bandai surasti klientų ar pirkėjų, tačiau kažkodėl vis nesiseka.  Gali būti, kad darai neatleidžiamas klaidas formuojant savo internetį įvaizdį…

Tad jei tu nori sužinoti, kaip augti, kaip plėstis, kaip tapti žinoma savo srities specialiste, kaip būti tuo verslu ar veikla, kuri pritraukia klientus vos ne savaime, kaip vėliau iš to susikurti papildomą pajamų šaltinį (ir net gi pasyvių) – kviečiu tave į mokymus.

Juose aš pristatysiu daug daugiau, ne tik suteiksiu žinių, tačiau spinduliuosiu ir motyvuosiu 🙂

Na, o jei esi ne vilnietė, tai lauk seminarų Kaune, ir greitu metu ir internetu.

Iki greito,

Daiva

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.