Ieškai naujų veiklos galimybių? Nori dirbti iš bet kur?

Kartais mes net nenutuokiame, kiek galime nuveikti su savo žiniomis ir įgūdžiais.

Taip pat net nepamąstome, kiek žmonių išsikraustė gyventi į internetą ir kaip visi ieško to paties – kažko prieinamo, kokybiško, laiku ir patogiai.

Į šiuos mokymus sudėjau labai daug – visus 7 metus savo darbo patirties kaip internetinio verslo strategė Jugtinėje Karalystėje bei 4 metų autentiškumo ir verslumo ugdymo praktikos Lietuvoje.

Anksčiau šiuos mokymus vesdavau gyvai, bet kai pradėjau gauti vis daugiau prašymų, kad jie būti vedami internetu, mielai sutikai. Juk to ir mokinu pati – susikurti tokį įvaizdį, kad galima būtų pasiekti kuo daugiau auditorijos, padėti kuo daugiau žmonių, susikurti pasyvių pajamų šaltinius ir t.t.

Tai tikrai nėra iš piršo laužti mokymai, nes juose dalinsiuos ne tik savo pačios augimo perspektyva sukauptomis žiniomis, bet ir žmonių, su kuriais dirbau. Tiek jie, tiek aš, visi esame nepriklausomi nuo kažko, mūsų darbo vieta yra kompiuteris ir internetas, mes išmokome parduoti savo žinias ir įgūdžius ir pilnai gyventi tik iš to.

Tos, kurios nežinote, tai aš 9 metus gyvenau Jungtinėje Karalystėje, ir į Lietuvą grįžau prieš 3-jus metus, nes galėjau atsivežti savo veiklą ir pajamas su savimi 🙂 Todėl manau turiu pilną teisę kalbėti apie tai, kaip viskas yra įmanoma.

Tai gi kviečiu – sužinoti daugiau apie savo galimybes. Galbūt tu ir nenori dirbti iš bet kur, bet galbūt jauti, kad turi pasidalinti kažkuo, kam tavo žinių ar paslaugų reikia plačiuose vandenyse (juk lietuvių yra visame pasaulyje!). Galbūt tu tiesiog nori turėti puikią vizitinę kortelę internete, tam, kad atėjus laikui, galėtum pradėti integruoti savo veiklą į didesnius pinigus nešančią imperiją 🙂

Prisijunk 🙂 Tiesiog spustelk ant nuotraukos ir registruokis.

3

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.