Gyventi stebukluose – įmanoma?

Yra tik du būdai, kaip gyventi. Vienas – galvoti, kad stebuklų nebūna. Kitas – galvoti, jog viskas yra stebuklas – Einšteinas

Dažnai manęs renginių ar mokymų metu klausia: ką turėtų žinoti kiekvienas, norintis būti sėkmingu? Ir ne visi nori išgirsti atsakymą. Kai kurie tikisi kažkokios strategijos, veiksmų sąrašo. Bet viskas yra daug paprasčiau, bent jau mano nuomone. Aš tikiu, kad pakanka nuoširdžiai džiaugtis, jaustis dėkingam ir atpažinti tuos mažus stebuklus, kuriuos mums suteikia gyvenimas. Jei žmogus gali stebėtis, vertinti, būti įkvėptas tų mažų kasdienių dalykų, tai tiesiog natūraliai pagal visatos dėsnius visa išorinė aplinka kaip veidrodis atspindi mūsų vidinę būseną ir mums sekasi vis labiau ir labiau.

Ar tu stebuklas?

Paklausk savęs, ar gali patvirtinti, kad pati esi stebuklas. Nekalbu apie tavo atsiradimą, bet kalbu tiesiog apie tave. Mokslininkai apskaičiavo (nežinau kaip!), kad tikimybė tau gimti buvo – viena iš 4 trilijonų. Juk tai neįtikėtinai retas atvejis. Tu – retas egzempliorius 🙂 Stebuklas! Pagalvok, kiek daug dalykų buvo surėdyta – susitiko tavo tėvai, tam tikroje vietoje, buvo tam sukurtos aplinkybės, tam tikras laikas – tam, kad įvyktų stebuklas ir atsirastum tu.

Dabar pažvelk, kiek jau kelio nuėjai, kuo tapai, nepaisant įvairių iššūkių ir trukdžių – juk akivaizdu, kad turi kažko ypatingo. Ir tikrai neturiu mintyje gražių dantų ar idealios figūros. Ir neturiu mintyje to, ką gali įvardinti tik tada, kai lygini save su kitais arba kaip kiti įvardina kitų žmonių pasiekimus.

Kalbu apie tavo individualų prisidėjimą prie pasaulio. Jis unikalus. Tas prisidėjimas tau gali būti net nežinomas! Galbūt vieną dieną tu savo žodžiais ar elgesiu padrąsinai nepažįstamąjį, tuo būdu pakeisdama jo kryptį – ir jis pakeitė tūkstančius žmonių gyvenimus. Tu juk nežinai! Gal vakar nusišypsojai žmogui, kuris nebematė džiaugsmo gyvenime, o dabar mato? Gal jam tiek tereikėjo? Gal tavo pasakyta mintis kažkada kažką įkvėpė didiems darbams, ir tu to net nežinai!!!

Maži stebuklai vyksta kasdien, ir tada, kai mes juos priimam, pasirodo gyvenimo gražumas.

Tiesiog pripažink, tu esi stebuklas ir atėjai čia daryti stebuklų. Nei vienas negimėme šiaip sau (tik pasirenkame patys, ar norime gyvenimą nugyventi šiaip sau, ar ne).

O jei netiki, kad esi čia ne šiaip sau, padėk kitiems matyti gyvenimo stebuklus. primink jiems, kad kiekviena akimirka, kiekviena diena yra kitokia. Būk kaip bitė, skraidanti nuo žiedo prie žiedo, tik tu ne apvaisini žiedus, o tu žmonėms priminsi, kad aplink juos yra daug mažų stebuklų. Jei jie galės matyti ir pajausti stebuklus, tada ir tu žinosi, kad viskas einasi sėkmingai…nes tas jausmas, kai įneši tokios šilumos į žmogaus širdį, jis stebuklingas, kaip ir pats gyvenimas.

O dabar, į stebuklingą realybę. Pasidalink, kokie stebuklai įvyko tavo gyvenime? Dideli, maži – nesvarbu. Atmink, dabar gali būti ta bitė – kažkas gal liūdnas skaitys šitą įrašą, ir paskaitęs komentarą galvos – o geras, tai juk stebuklas! Ir gal taip pakeisi to žmogaus gyvenimą.

 

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.