Bičių klubas Kaune

Kvietimas - CopyVilniuje mes jau susitinkame virš metų, o dabar atėjo laikas ir Kaunui.

Ką gi, mielosios, kviečiu jungtis.

Čia moterys galėtų kurti savo bendruomenę, viena kitą paremti, išmokti viena iš kitos kažko naujo, dalintis rekomendacijomis ir patirtimi, bei, be abejo, judėti į priekį – tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.

Narėms didelių reikalavimų nėra, bet Jūs turite turėti arba verslo idėją, arba jau būti versle (visiškai nesvarbu, ar trumpai, ar ilgiau). Jūs turite norėti eiti į priekį sparčiau, ir Jums reikia daugiau žinių/įžvalgų apie verslo augimo metodus. Visos narės turėtų nesibaiminti asmeninio tobulėjimo ir nebijoti savęs klausti bei ieškoti atsakymų. Kodėl? Nes aš esu ta įkyrioji, kuri būtinai pasistengsiu „pakrapštyti“ ten, kur Jūs stengiatės net neliesti 🙂 Užduosiu tokius klausimus, kurie gali gluminti, bet atsakymai padės siekti daugiau.

Bičių Klubas

Kodėl bičių? Skaitykite plačiau apie bites ir muses čia . Klubas iš pradžių suburs mažą grupelę moterų, kurioje išbandysime mastermind group (lietuviškai verstųsi panašiai kaip didelio proto grupė)metodiką.

Vėliau viskas bus taip, kaip norėsime mes pačios…

Kokios yra mastermind grupės ir kokia iš jų nauda?

Mastermind grupės (taip pat žinomas kaip tarpusavio patarėjų valdyba arba smegenų šturmo (brainstorming) grupės) darbotvarkė priklauso nuo grupės, ir kiekvieno asmens dalyvavimas yra labai svarbus. Dalyvės jums duos grįžtamąjį ryšį, padės jums generuoti naujas galimybes, padės nenuklysti iš kelio siekiant tikslų.  Mastermind grupės sukuria palaikymą, ir kartu visi dalyviai persikelia į naujas aukštumas…

Gausite didžiulį įžvalgų kiekį, kurios gali pagerinti verslą ir/ar asmeninį gyvenimą. Jūsų mastermind grupė yra lyg objektyvių direktorių valdyba.

Ką gausite iš to?

 • Atsakymus ir idėjas, kurios gimsta brainstormingo metu,
 • Patirtį, įgūdžius ir pasitikėjimą,
 • Atskaitomybę ir realią pažangą savo versle ir asmeniniame gyvenime,
 • Vertingos paramos jausmą,
 • Nesijausite viena – visada bus nors viena dalyvė su panašiais iššūkiais kaip Jūs,
 • svarbiausia, pagaliau pradėsite kurti tokį gyvenimą, kokio norite, o ne tokį, koks turėtų būti.

Susitikimų struktūra

Kiekvieno mėnesio trečią trečiadienį 10 ryto.  (Rugs 30, Spalio 21, Lapk 18 ir Grd 16). Visų susitikimų kaina – 20 eurų. Pirmas susitikimas įvyks Vero Cafe House, Kaune, Maironio g. 7.

10:00 – 10:30 Kiekvienos narės praeito mėnesio pasiekimų, sunkumų aptarimas, pasidalijimas įžvalgomis ir pan.

10:30 – 11:15 Skirta vienos ar kelių narių problematikos versle ar jo augime iškėlimui (tarkim kažkam reikia pagalbos sudarant verslo planą, reikia kažkokių atsiliepimų apie idėją, etc.) ir narių pagalba tą bėdą sprendžiant.

11:15 12:15 Mėnesio tematikos paskaitėlė

Likęs laikas – ateinančio mėnesio asmeninių tikslų nusistatymas

 

Temos:

Rugsėjis: Ribojantys įsitikinimai ir jų pašalinimas

Technika pašalinti ribojančius įsitikinimus (jie gali būti tokie kaip aš per jauna, neturiu patirties, pinigai yra nešvarūs, negaliu pasiekti to ar to; pasakymas neturiu laiko slepia ribojantį įsitikinimą – išsiaiškinkime jį)

Spalis: Socialiniai tinklai: Facebook, Twitter, Linkedin, Pinterest ir Instagram. Kokia nauda man ar mano verslui?

Lapkritis: Įpročių formavimas. Ir būtent darbinių įpročių formavimas – tie, kurie yra teigiami, išjudina Jūsų verslą į aukštesnį lygį.

Gruodis: Žinoma 5 žingsnių pagalba.

5 žingsnių pristatymas, kurį pati naudoju tam, kad atkreipti dėmesį į save, verslą ir šiuo būdu kelti pardavimus.

Nuo 2016 metų veiklą tęsime toliau…

Vilniaus klubo atsiliepimai:

Jei jau turi savo verslą – tai puiki vieta pasisemti naujų idėjų jam plėtoti. Jei dar tik svarstai – buvimas tarp verslių, veiklių moterų įkvepia ir motyvuoja. Visada jauki ir šilta atmosfera. Sužinai į kokį seminarą verta nueiti, kokią knygą perskaityta iš tiek gausybės siūlomų… Visos mielai dalina patarimus. Tik būk atvira, klausykis, atsirink kas tau tinka ir pirmyn! Vienareikšmiškai – naudingas klubas! Laukiu kiekvieno susitikimo. – Marija N

Nors į pirmuosius susitikimus ėjau nusiteikusi skeptiškai ir įtariai, greitai suvokiau, kad tokie veiklių moterų susitikimai yra labai naudingi – įgauni naudingų žinių, kai savo patirtimi dalinasi grupės narės ar pakviestos lektorės, be to, turi progą pažvelgti į savo vidų, ne tik į išorinius, finansinius pasiekimus, ir dar – šie susitikimai sėkmingai griauna mitą, jog moterys yra tarpusavyje konkuruojančios intrigantės – tokių palaikančių, dėmesingų, malonių, veiklių, protingų, įdomių ir žavių asmenybių tarpe sparčiai tobulėji ir pati. Tikrai verta! – Laima

Atėjau į šį klubą pilna abejonių savimi. Jaučiausi musė tarp bičių ir maniau, kad bus labai sunku ir gal net neįmanoma „perlipti“ per save. Man buvo tikras iššūkis atsiverti visiškai nematytoms ir nepažįstamoms moterims. Tačiau tai, ką radau Bitėse, pranoko visus mano lūkesčius. Ačiū idėjos sumanytojai charizmatiškajai Daivai, ačiū visoms merginoms, – už draugiškumą, palaikymą, atvirumą, už žinias, ir galiausiai už tai, kad dalinatės – nes tik tokiu būdu kiti (šiuo atveju aš) išmoksta dalintis… Ir tada įgyja vidinio pasitikėjimo, kuris suteikia sparnus smile emoticon. Manau, kad tai ir yra pati brangiausia dovana ir pamoka – mokymasis dalintis – kokią gavau Bitėse! AČIŪ VISOMS! – Laimutė

Kaip tapti nare?

Narių kiekis bus iki 10. Jau žinau, kad tai efektyviausia.

Parašyk man į info@bukikvepta.lt kas esi, ko tikiesi iš klubo, ką gali duoti klubui, ir ar esi bitė 🙂
Skubėk, nes manau vietos labai greitai ištirps… Atrašysiu tau iš karto su duomenimis apmokėjimui, jei viskas ok (priėmimo kriterijai nėra žiaurūs, tiesiog reikia įvairesnių moterų, skirtingų – tuomet patirtis įvairesnė. P.S. labai gaila, bet su vaikais į klubą nelabai eiti pavyks – irgi patirtis…)

5 Comments

 1. Sveiki,
  labai noriu prisijungti prie bičių. Mano verslo idėja: organizuoti ir vesti seminarus moterims aktualiomis temomis, ypač orientuojantis į vyresnio amžiaus moteris. Ateityje noriu organizuoti asmeninius mokymus su tam pritaikytomis technikomis – kaip prisižiūrėti save, kaip rengtis stilingai, kaip emociškai gyventi pusiausvyroje, kaip pajusti laimę kiekvieną dieną, kaip jaustis energinga ir pilna jėgų ir t.t. Kad pasiekiamumas būtų ko platesnis, planuoju įrašinėti video ir juos platinti internetu. Iš dalyvavimo pas Bitutes, tikiuosi postūmio judėti į priekį , pagalbos.
  Jūs mano viltis – pagarbiai Alma

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.