Atsiliepimai

Esu be galo dėkinga Daivai, už tai, kad buvo su manimi dvejus metus mano „sveikimo“ ir „sugrįžimo į save“ kelionėje.
Kai atrodė, kad mano gyvenimas sugriuvo ir nebeteko prasmės, Ji mane pastatė ant kojų. Tai neįvyko per vieną dieną, ar naktį. Ne! Tai buvo 2 metų, intensyvaus darbo su savimi, savianalizės ir begalinio noro gyventi kitaip, kelionė, ir ji visdar tęsiasi… tik šį kartą mano gyvenime atsirado daug naujų, šviesių spalvų. 😊
Esu vieniša, 3 nuostabių vaikučių mama, 13 metų gyvenusi toksiškuose santykiuose, ir dar su pilnu bagažu nuoskaudų iš vaikystės. Tuomet labai pykau ant žmogaus, su kuriuo gyvenau tiek metų, kaltinau jį. Bet dabar jaučiuosi laisva, tas žmogus nera nei blogas, nei geras, jis tiesiog yra… Kai tai supratau, mano viduje atsirado ramybė, ir nustojau „nuodyti“ save tuo beprasmiu pykčiu.
Ar buvo lengva? Tikrai Ne! Ar skaudėjo? Taip Labai! Ne vieną kartą buvau suklupus, norėjau „partempti“ save atgal, į ten, kur tiek metų kankinausi. Bet Daiva buvo tas ramstis, kurio man taip reikėjo, kuri mane vis „pakeldavo“, kad eičiau tik pirmyn. Labai padėjo josios pačios parašyta knyga „Uždaryk tas duris iš kitos pusės“ ji dar labiau mane motyvavo nesustoti.
Taip pat, 7 savaičių kursas „Vidinė Stiprybė“, su Daivos video, mokymais, ir praktinėmis užduotimis dar labiau „sustiprino“ mano stuburą. Po šių mokymų, bei darbo su savimi, padedant Daivai, aš jaučiu, kad dabar tvirtai stoviu ant kojų, atgavau savo savivertę, bei pasitikėjimą savimi, turiu tvirtą savo nuomonę. Esu laiminga (nors kartais būna ir blogų nuotaikų, bet praeina) ramiai miegu, kiekvieną naują dieną pasitinku džiaugsmingai. Neabejoju savimi, bei sprendimais, nes pagaliau galiu įsiklausyti į tai, ką sako mano širdis.
Be galo pasitikiu Daiva, ir tikiu, kad Ji mano gyvenime atsirado ne be pagrindo, pačiu sunkiausiu mano gyvenimo metu. Ačiū Tau už tai! 💖
Viktorija

- Viktorija

Savęs pažinimo kursas „Esu savo gyvenimo kūrėja“ atėjo pas mane pačią reikalingiausią dieną. Augant visada norisi pasitikrinti ar tinkamu vandeniu laistai savo šaknis, ar tinkama dirvožemio sudėtis. Vien daug skaityti savęs pažinimo vadovėlių maža, būtinai reikia to tikro žmogaus esančio netoli, kuris kaip ir tu auga ir tuo augimu dalinasi. Tikrasis mokytojas yra tas, kuris mokydamas remiasi savo asmeninėmis patirtimis ir išgyvenimais, tas tikrumas leidžia pajausti didesnį pasitikėjimą, nes tada galvoji, kad tai ne teorija, o praktika ir realybė. Ačiū Daiva, už šį kursą, jis įpareigoja pradedant dieną nepamiršti prisiminti tikrosios savęs,

- Ilona

Daivute.. tavo pastangos pagelbeti ne tik sau paciai bet ir mums visoms moterims ieskancioms atsakymu sitame nuostabiame gyvenime yra ir bus neikainuojama . ..ir tu tai zinai kad bet koks komentaras ar atsiliepimas tik bus dar didesne paspirtis i didesnes zinias platesnius vandenis i kuriuos tu mus vedi..Geras vedlys zino ka ir kada paklausti?O tu tikrai kursa si neveltui organizavai…kiek pastangu ir laiko skyrei kad mus visas net ir tas droves dalyves isjudintum ?
Tu nuostabi…dekinga be galo ir be krasto kaip ir banaliai tai nuskambetu…su pagarba Rita

- Rita

Ačiū, kad esate Ačiū, kad nuoširdžiai stengiatės įpūsti laimės, pasitikėjimo  Jūs žinote tiek daug metodų ir visokių kitų laimės ir meilės sau kurstymo būdų, kad neabojeju – tai ne verslas – tai gyvenimo būdas. Šis kursas pakliuvo netikėtai: bet kai pakliuvo, tai paleisti nebesinori!!! Jūs, nepažįstama moteris, tikrai esate verta pagarbos – Jūsų laiškai tiesiog nujausdavo mano nuotaikas ar tai, apie ką daugumą dienų pagalvodavau  Man tai įrodymas, kad Jūs galvojate ne vien protu, bet ir širdimi  Rekomenduoju visiems, norintiems suteikti kokybės gyvenimui 

- Jovita

Labai ačiū Daivai už konsultacijas. Gavau iš tiesų gerų patarimų apie tai, kaip sužinoti kuria linkme vystyti savo veiklą, kaip teisingai pristatyti save ir savo veiklą, kaip planuotis kasdieninio darbo valandas kai esi pats sau bosas ir dar daugiau. Ačiū už įkvėpimą ir paskatinimą siekti savo tikslų! 🙂

- Lolita

Būtų galima labai daug prirašyti, bet norėčiau padėkoti už tokią pagalbinę priemonę (30-ties dienų įkvėpimo laiškus) mums moteris, kurios dažniausiai viską žino, viską supranta, viską gali – bet kaip tą viską sudėlioti į vietas nežino. Va čia ir pritrūksta tos motyvacijos – ar tai būtų žmogus, ar knyga, ar laiškai… Svarbu nukreiptų teisinga linkme.

Trumpai – rašykit, nesustokit. Mums tikrai Jūsų reikia ir ypač smagu, kai gali su savo artimais žmonėmis pasidalinti naujomis mintimis ir idėjomis.. Nežinau, tiesiog džiaugiuosi Jus atradus… Ir kur gi Jūs buvot anksčiau? Žinau. Aš tiesiog Jūsų neieškojau.

- Rita

Labai dėkoju Daivai už pagalbą pašalinti „plytą“ iš smegenų:). Ji padėjo išsigryninti realias galimybes, ji „nuskaitė“ labai teisingai, koks esu žmogus ir vis atkreipdavo dėmesį į tai, kas man yra įdomiausia ir svarbiausia. Vis primindavo, kad reikia klausyti, ką sako vidinis balsas ir į tai orientuotis. Per valandą sesijos man išryškėjo, kas logiškiausia ir maksimaliai būtų galima padaryt pagal mano poreikius, galimybes ir norus, susistatė veiksmai kalendoriuje ir dabar turiu aiškų planą, ką ir kada ir kodėl turiu padaryti. Po sesijos jautėsi fizinis palengvėjimas, smegenys, kaip ir sakiau be plytos, jausmas, tarsi pavasariškas vėjelis pravėdino galvą. Labai puiki moteris, rekomenduočiau ypač toms, kurios turi idėją, ieško siūlų galų už ko užsikabinti ir nori gyventi autentišką ir pilnavertį gyvenimą.

- Violeta

Ačiū, Daiva, už šiandieninį seminarą. Buvo labai įdomu ir tikrai naudinga. Taip pat labai ačiū už tavo įkvepiančias istorijas, įžvalgas ir viską, kuo taip geranoriškai daliniesi. Tu tikrai įkvepi ne vieną, padedi išsigryninti savo tikslus ir skatini jų atkakliai siekti. Dar sykį kuo nuoširdžiausiai AČIŪ!

- Milda

Kursas „Esu savo gyvenimo kūrėja“ atnaujino mano gyvenimo spalvų paletę. Spalvos tapo ryškesnės, sodresnes, gaivesnes. Atsirado vaivorykšte virš mano galvos…) Kursas padėjo man sudėlioti į vietas, savo gyvenimo tikslus, išgryninti bei suprasti savo norus. Supažindino mane su meditacijos subtilybėmis bei afirmacijų galia. Ačiū Daivai už kursą ir gyvenimui, kad atvedė mane būtent čia.

- Ana