Atsiliepimai

Savęs pažinimo kursas “Esu savo gyvenimo kūrėja” atėjo pas mane pačią reikalingiausią dieną. Augant visada norisi pasitikrinti ar tinkamu vandeniu laistai savo šaknis, ar tinkama dirvožemio sudėtis. Vien daug skaityti savęs pažinimo vadovėlių maža, būtinai reikia to tikro žmogaus esančio netoli, kuris kaip ir tu auga ir tuo augimu dalinasi. Tikrasis mokytojas yra tas, kuris mokydamas remiasi savo asmeninėmis patirtimis ir išgyvenimais, tas tikrumas leidžia pajausti didesnį pasitikėjimą, nes tada galvoji, kad tai ne teorija, o praktika ir realybė. Ačiū Daiva, už šį kursą, jis įpareigoja pradedant dieną nepamiršti prisiminti tikrosios savęs,

- Ilona

Daivute.. tavo pastangos pagelbeti ne tik sau paciai bet ir mums visoms moterims ieskancioms atsakymu sitame nuostabiame gyvenime yra ir bus neikainuojama . ..ir tu tai zinai kad bet koks komentaras ar atsiliepimas tik bus dar didesne paspirtis i didesnes zinias platesnius vandenis i kuriuos tu mus vedi..Geras vedlys zino ka ir kada paklausti?O tu tikrai kursa si neveltui organizavai…kiek pastangu ir laiko skyrei kad mus visas net ir tas droves dalyves isjudintum ?
Tu nuostabi…dekinga be galo ir be krasto kaip ir banaliai tai nuskambetu…su pagarba Rita

- Rita

Ačiū, kad esate Ačiū, kad nuoširdžiai stengiatės įpūsti laimės, pasitikėjimo  Jūs žinote tiek daug metodų ir visokių kitų laimės ir meilės sau kurstymo būdų, kad neabojeju – tai ne verslas – tai gyvenimo būdas. Šis kursas pakliuvo netikėtai: bet kai pakliuvo, tai paleisti nebesinori!!! Jūs, nepažįstama moteris, tikrai esate verta pagarbos – Jūsų laiškai tiesiog nujausdavo mano nuotaikas ar tai, apie ką daugumą dienų pagalvodavau  Man tai įrodymas, kad Jūs galvojate ne vien protu, bet ir širdimi  Rekomenduoju visiems, norintiems suteikti kokybės gyvenimui 

- Jovita

Labai ačiū Daivai už konsultacijas. Gavau iš tiesų gerų patarimų apie tai, kaip sužinoti kuria linkme vystyti savo veiklą, kaip teisingai pristatyti save ir savo veiklą, kaip planuotis kasdieninio darbo valandas kai esi pats sau bosas ir dar daugiau. Ačiū už įkvėpimą ir paskatinimą siekti savo tikslų! 🙂

- Lolita

Būtų galima labai daug prirašyti, bet norėčiau padėkoti už tokią pagalbinę priemonę (30-ties dienų įkvėpimo laiškus) mums moteris, kurios dažniausiai viską žino, viską supranta, viską gali – bet kaip tą viską sudėlioti į vietas nežino. Va čia ir pritrūksta tos motyvacijos – ar tai būtų žmogus, ar knyga, ar laiškai… Svarbu nukreiptų teisinga linkme.

Trumpai – rašykit, nesustokit. Mums tikrai Jūsų reikia ir ypač smagu, kai gali su savo artimais žmonėmis pasidalinti naujomis mintimis ir idėjomis.. Nežinau, tiesiog džiaugiuosi Jus atradus… Ir kur gi Jūs buvot anksčiau? Žinau. Aš tiesiog Jūsų neieškojau.

- Rita

Labai dėkoju Daivai už pagalbą pašalinti „plytą“ iš smegenų:). Ji padėjo išsigryninti realias galimybes, ji „nuskaitė“ labai teisingai, koks esu žmogus ir vis atkreipdavo dėmesį į tai, kas man yra įdomiausia ir svarbiausia. Vis primindavo, kad reikia klausyti, ką sako vidinis balsas ir į tai orientuotis. Per valandą sesijos man išryškėjo, kas logiškiausia ir maksimaliai būtų galima padaryt pagal mano poreikius, galimybes ir norus, susistatė veiksmai kalendoriuje ir dabar turiu aiškų planą, ką ir kada ir kodėl turiu padaryti. Po sesijos jautėsi fizinis palengvėjimas, smegenys, kaip ir sakiau be plytos, jausmas, tarsi pavasariškas vėjelis pravėdino galvą. Labai puiki moteris, rekomenduočiau ypač toms, kurios turi idėją, ieško siūlų galų už ko užsikabinti ir nori gyventi autentišką ir pilnavertį gyvenimą.

- Violeta

Ačiū, Daiva, už šiandieninį seminarą. Buvo labai įdomu ir tikrai naudinga. Taip pat labai ačiū už tavo įkvepiančias istorijas, įžvalgas ir viską, kuo taip geranoriškai daliniesi. Tu tikrai įkvepi ne vieną, padedi išsigryninti savo tikslus ir skatini jų atkakliai siekti. Dar sykį kuo nuoširdžiausiai AČIŪ!

- Milda

Kursas „Esu savo gyvenimo kūrėja“ atnaujino mano gyvenimo spalvų paletę. Spalvos tapo ryškesnės, sodresnes, gaivesnes. Atsirado vaivorykšte virš mano galvos…) Kursas padėjo man sudėlioti į vietas, savo gyvenimo tikslus, išgryninti bei suprasti savo norus. Supažindino mane su meditacijos subtilybėmis bei afirmacijų galia. Ačiū Daivai už kursą ir gyvenimui, kad atvedė mane būtent čia.

- Ana