Apie mane

Sveiki, aš Daiva Babilevičienė


Ryžtinga, bet lanksti, visai kaip upė tekėdama savo amžinu maršrutu. Atsidavusi užbaigtumui ir vertinanti natūraliai kylančias išvadas. Bet kartu ir nenuspėjama, nuolat tobulėjanti ir siekianti daugiau. Nėra nieko nepasiekiamo. Nuolat judu į priekį turėdama aiškią viziją. Mano apsisprendimai tvirti… mano tikslai aiškūs…

Labai džiaugiuosi, kad galiu dirbti su vidinės pilnatvės, aukštesnių pasiekimų ieškančiomis moterimis, ir, kad kartu mes galime atrasti nenugalimą, išskirtinę save – tam, kad mūsų gyvenimai būtų pilnavertiški, realizuojant save ten, kur labiausiai nori širdis. Mano misija – į Jūsų gyvenimą atsiųsti mažų stebuklų. Kad tai, kas vakar atrodė neįmanoma, šiandien atrodytų lengvai pasiekiama , o rytoj tai taptų pergalė.

 

Kokia gi mano istorija?

Ambicijų turėjau visada. Kai kurios buvo nepagrįstos, kai kurios ir nepasitvirtino. Bet dabar atrodo, kad visada žinojau, ko noriu. Nors tie norai ir keitėsi (iki 18 metų norėjau būti rūbų dizainere, po to – interjero dizainere, vėliau – architekte, kol galiausiai baigusi mokyklą įstojau į ekonomiką). Visada norėjau dirbti. Netgi įstojau studijuoti neakivaizdžiai, kad galėčiau dirbti. Tiesa, dabar suprantu, kad tik dėl to, jog jausčiausi laisva. Ir galbūt skubėjau gyventi.

Tada papuoliau į emigracijos bangą ir, susikrovusi vieną lagaminą, tiesiog išvykau užsidirbti pinigų butui per metus (Taip taip! Būtent taip aš pasakiau mamai, ir ji patikėjo, nes tuo metu visiems atrodė, kad ten, JK, aukso kasyklos ir viskas įmanoma). Pradėjusi nuo pačių prasčiausių darbų vedama intuicijos ir tikslų įsitvirtinau man patinkančiam darbe, mokiausi universitete, bet laiminga nebuvau. Įnikau į populiariąją psichologiją bandydama iš naujo atrasti save, savo identitetą. Man sekėsi. Draugai džiaugėsi, kad esu viena iš tų, kur ima ir pasiekia ko nori… Jų vis daugiau man skambindavo tam, kad pasisemtų iš manęs optimizmo ir gerų minčių… Bet…

Kuo labiau gilinausi į pasąmonės galią, tuo daugiau atradau savyje blokų, vaikystėje įdiegtų programėlių, mamos ar tėčio, ar net sociumo balsą… Kuo labiau pažinau gyvenimo dėsnius, tuo labiau supratau, kiek dar daug reikia eiti savęs pažinimo keliu… kuo garsiau mano intuicija kuždėjo, tuo svarbiau man tapo buvimas savimi ir meilė sau… Ir štai dabar, aš stoviu prieš tave, norėdama tiesiog dalintis tuo, ką žinau ir ką patyriau. Aš patyriau be galo daug negandų, gyvenimas mane vėtė ir mėtė, bet aš nepasidaviau, aš tapau stipresnė, aš laiminga… ir noriu, kad ir tu tokia taptum <3

Keletas faktų apie mane:

 • iki 19 metų rašiau sapnų dienoraštį,
 • dievinu kates ir viską, kas jas vaizduoja,
 • vis dar bandau rasti, kur baigiasi žmogaus proto galimybės,
 • kas dieną pasidžiaugiu, koks gyvenimas yra gražus,
 • dėkingumą laikau visų laikų svarbiausia išgijimo praktika. Išgijimo nuo visko – neturto, skausmo, ligų, godumo ir t.t.
 • be kompiuterio ir interneto numirčiau. Arba ne, tapčiau siuvėja (beje, 2016 ir pradėjau sau siųsti sukneles)
 • turiu tris vaikučius, du sūnus ir dukrą.

Kodėl aš darau tai, ką darau?

Nes tikiu moterimis. Tas suvokimas atėjo per įvairius renginius, patirtį bei pažinimą, kiek moterys turi ugnies, galios ir svajonių.

Man gera žinot, kad kažkam padedu, kad kažkas vėl šypsosi, kad kažkam ryškesnėmis spalvomis nušvito dangus. Aš džiūgauju, kai mano patarimai padeda, suteikia stiprybės ir žinių.

MANO ĮSITIKINIMAI IR VERTYBĖS, KURIŲ PAGRINDU GYVENU, KURIU, MOKAU IR RAŠAU.

Tikiu, kad gyvenimas yra daug lengvesnis ir nuostabesnis, kai gyvename iš vidaus į išorę. Klausyk savo intuicijos (vidinio balso), ir gyvenk.

Tikiu, kad kiekviena iš mūsų yra pakankama ir tobula, kokia yra. Esi verta būti dieviškai laukinė ir laisva, ir esi verta švęsti kiekvieną akimirką.

Esu įsitikinusi, kad automatinis mąstymas užknisa. Tiesiog privalome tapti sąmoningesnės, ir klausytis savo istorijų. Jos mažų mažiausiai kvailos, dažnai negatyvios ir tiesiog mums nepadeda, o kenkia. Būnant sąmoningos mes galime tas istorijas perrašyti, pakeisti į pajautimą, savęs priėimą, tiesą. Šie maži žingsniai leis mums atverti laimės ir pilnavertiškumo skrynią.

Protas – kūnas – dvasia. Tikiu, kad visa tai sujungta. Reikia mokėti atpažinti ką mums sako kūnas. Kvėpuoti giliai. Medituoti. Pasimankštinti.

Visos mes esame kūrėjos. Išreikškime save. Kūryboje mes tampame savimi.

Mano profesinė patirtis:

 • Sertifikuota saviugdos ir asmeninių pokyčių konsultantė (magistro laipsnis, LT bei mokymai UK )
 • Kognityvinės elgesio terapijos specialistė (UK) bei
 • Racionalaus emocinio elgesio terapijos praktikė
 • Žmogaus laimės ir gyvenimo prasmės koučingo specialistė (Transformacijų akademija, JAV)
 • NLP praktikė (JAV)
 • Dėstau asmeninį tobulėjimą ir pokyčių vadybą Vilniaus kolegijoje.

Nuolat tobulinuosi ir gilinu žinias savęs pažinimo ir tobulinimo srityse. Šiuo metu studijuoju sąmoningumo ugdymą.

Seminarų “Sėkmė: būsena, tikslas ar įprotis”, “Mąstanti. Laiminga. Laisva” “Ką daryti, kad mūsų norai pildytųsi?”, “Gyvenimas iš širdies”, “Būti savimi ir nebijoti”, Radikalus savęs priėmimas” lektorė ir kūrėja. Taip pat organizuoja saviugdos seminarus ir dirbtuves Lietuvoje ir Didžiojoje Britanijoje (Diena Sau, Esu savo gyvenimo kūrėja, Teigiamų pokyčių link), moterų grupės “Mąstanti. Laiminga. Laisva” kūrėja ir moderatorė, Afirmacijų rinkinio moterims kūrėja.

Knygos “Uždaryk duris iš kitos pusės” autorė.