Apie mane

Sveiki, aš Daiva Babilevičienė


Ryžtinga, bet lanksti, visai kaip upė tekėdama savo amžinu maršrutu. Atsidavusi užbaigtumui ir vertinanti natūraliai kylančias išvadas. Bet kartu ir nenuspėjama, nuolat tobulėjanti ir siekianti daugiau. Nėra nieko nepasiekiamo. Nuolat judu į priekį turėdama aiškią viziją. Mano apsisprendimai tvirti… mano tikslai aiškūs…

Esu Daiva – ir gyvenu už Būk Įkvėpta užkulisių.

O ten – verda gyvenimas, nes esu veikli ir energinga trijų vaikų mama, nuostabaus vyro žmona ir, lyg maža būtų dulkių namie, dar ir šuns ir katės glostytoja.

Ant “scenos” aš – moterų emocinės gerovės puoselėtoja, ugdytoja, rašytoja.

Individualių konsultacijų, pokyčių programų bei stovyklų metu aš įkvepiu moteris išsilaisvinti iš ribojančių nuostatų, baimių ir emociškai kenkiančių elgesio šablonų – kad jos galėtų vėl save mylėti, vertinti ir gerbti.

Scena, tiesa, nesuvaidinta. Labai daug metų teko repetuot, kad šiandien galėčiau dalintis tuo, kuo tikiu, ką praėjau, ko išmokau.

Ne visada, oi tikrai nevisada, buvau laiminga. Pora kartų net dugne buvau, iš kurio kilau ne kaip paukštis, o kaip vėžlys, ir dar atbulai ropodamas.

Neradau nei vietos po saule, nei kaip mylėti save žinojau. Pagarba sau? Savivertė? Baikit juokus. Tai man buvo svetima, kaip dabar man svetimas baletas.

Bet tai praeitis.
Turbūt todėl aš taip dievinų savo veiklą.

Padėti Jums pamatyti savo gyvenimą naujomis akimis, iš naujų horizontų – mano vaidmens prasmė.

Scenarijus – įpakuoti sunkiausias koncepcijas į paprastus klausimus bei patarimus, kurie mums drauge padėtų mažais žingsneliais eiti link įkvėpimo pilno gyvenimo. Kasdien.

Su meile,
Daiva

Mano profesinė patirtis:

  • Ugdomasis vadovavimas (koučingas) – Magistro laipsnis
  • Sertifikuota saviugdos ir asmeninių pokyčių konsultantė (UK )
  • Kognityvinės elgesio terapijos specialistė (UK) bei
  • Racionalaus emocinio elgesio terapijos praktikė (UK)
  • Žmogaus laimės ir prasmės ugdymo specialistė bei NLP praktikė (Transformacijų akademija, JAV)
  • Vidinio vaiko terapijų praktikė
  • Vidinių šeimos sistemų psichoterapijos praktikė
  • Dėstau asmeninį tobulėjimą ir pokyčių vadybą Vilniaus kolegijoje.

Nuolat tobulinuosi ir gilinu žinias savęs pažinimo ir tobulinimo srityse. Šiuo metu studijuoju sąmoningumo ugdymą bei vidinių šeimos sistemų psichoterapijos studentė.

Seminarų “Sėkmė: būsena, tikslas ar įprotis”, “Mąstanti. Laiminga. Laisva” “Ką daryti, kad mūsų norai pildytųsi?”, “Gyvenimas iš širdies”, “Būti savimi ir nebijoti”, Radikalus savęs priėmimas” lektorė ir kūrėja. Taip pat organizuoja saviugdos seminarus ir dirbtuves Lietuvoje ir Didžiojoje Britanijoje (Diena Sau, Esu savo gyvenimo kūrėja, Teigiamų pokyčių link), moterų grupės “Mąstanti. Laiminga. Laisva” kūrėja ir moderatorė, Afirmacijų rinkinio moterims kūrėja.

Knygos “Uždaryk duris iš kitos pusės” autorė.