2019-aisiais koncentruokis į save ir išmok mylėti save

 Neeikvok savo brangaus laiko ar energijos išsaugoti tam, kas akivaizdžiai sulaužyta. Liaukis pergyventi dėl tų dalykų, kurie tau neturėtų rūpėti. Neleisk kitiems naudotis tavo širdingumu. Neleisk kitiems blogai elgtis su tavimi. Nesilaikyk įsikibus į dirbtinus ir netikrus santykius, vien tik dėl to, kad bijai likti viena.

2019-aisiais, paleisk žmones, kurie tave įskaudino.

Užbaik ką pradėjai, nutrauk tai, kas tau nepadeda skleistis, atsisveikink su daiktais ir žmonėmis, kuriuos nusprendei palikti užnugaryje. Ir 2019-aisiais skirk daugiau pastangų savęs mylėjimui ir vertinimui.

Vietoj to, koncentruokis į save ir paklausk savęs – ko aš noriu iš tiesų?

2019-aisiais, pasirūpink savo emocine būsena.

Atkreipk dėmesį į tai, kokius signalus siunčia tavo kūnas. Žinau, kad paklausi, prie ko čia kūnas ir emocijos. Bet patikėk manimi, kūnas pasako labai daug. Skirk kartas nuo karto laiko pabūti tyloje, net jei tai ir 5 minutės, ir pajausk, ką tau sako tavo kūnas.

Atkreipk dėmesį į tai, kaip jautiesi šalia žmonių, kurie yra šalia tavęs. Jei nenori su kažkuo susitikti, atšauk susitikimą. Galbūt tau tiesiog reikia pabūti su savimi.

Keisk darbą, jei jauti, kad jis tave sekina ir žudo. Užbaik santykius, kurie atima dalį tavo širdies, bet niekada neduoda nieko atgalios. Atsigręžk į save.

Neslėpk savo emocijų. Nes paskiau jos išsiverš kaip ugnikalnis. Pikta, nustebusi, liūdna, nusivylusi, linksma, išsigandusi – nesvarbu, kokios tos emocijos. Jos yra ir leisk sau jas išjausti. Išjausk viena, išjausk su kažkuo.

Išlaisvink tai, ką jaučia širdis…siela…

2019-aisias, išmok ką reiškia mylėti save

Ei, savo prioritetų sąraše turėtum būti ne paskutinė, o pirma. Nes tik su savimi gyvensi iki gyvenimo galo, 24/7… Kiti neturėtų tau nurodinėti, kaip turi gyventi. Tau nereikia kitų patvirtinimo ir pritarimo, ar darai teisingai ar ne. Išlįsk iš savo kiauto, pasitik autentišką save, pamilk savo trūkumus, kad galėtum juos keisti. Atleisk sau, apkabink save, ir paguosk save. Būk sau tokia, kokia būtum su savo geriausia drauge.

Duok sau laiko tobulėti ir augti. Jei reikia, izoliuok save nuo visko ir visų, bet niekada nenustok savęs tobulinti. Ir aš nekalbu vien apie knygų skaitymą ir seminarų lankymą. Aš kalbu apie meilę sau. Tobulinti save, – tai mokytis radikaliai, be išlygų, mylėti save. Nes tai yra pagrindinis dalykas, kurio tau reikia gyvenime.

2019-aisiais, parodyk meilę tiems, kurie tau svarbūs

Gana įrodinėt savo vertę žmonėms, kurie jos nemato. Nustok savęs gailėtis. Verčiau – apsidairyk aplink ir rask tuos, kurie šalia tavęs visada, kokia tu bebūtum. Padėkok jiems už jų lojalumą, padėkok jiems už jų meilę. Pasistenk, kad tai būtų ne tik žodžiai, bet kad jie ir pajaustų, kokie jie tau svarūs. Mylėk juos.

2019-aisiais, brėžk ribas ir kelk sau iššūkius

Pakelk savo užpakaliuką nuo savo komforto zonos-sofos, ir išlaikyk savo gyvenimo egzaminą. Neleisk sau užstrigti vienoje vietoje. Na gi, ar tikrai esi nusiteikusi būti vidurkis?

Neignoruok savo išprotėjusių svajonių, rizikuok. Pasiduok nežinomybei. Juk tu nežinai, kur ji gali tave nunešti. Nekontroliuok to, ko negali. Gali tik valdyti savo mintis ir būseną.

Nestabdyk savęs. Gyvenk laisvai. Ir net gi jei suklysi, nieko tokio. Kas tave labiau žavi: „aš tai ir nepabandžiau“ ar „oi, buvo visko, bet dabar gyvenu taip, kaip norėjau„?

2019-aisiais, ieškok įkvėpimo

Jo yra visur, bet tikrai ne prie TV, Facebook, ir ne pletkų būreliuose.

Pirmiausia – tu labai daug turi viduje. Tik kažkodėl mūsų sociumas mums sako, kad tik išoriniai dalykai mus gali padaryti laimingais. Taip nėra.

Tu esi nuostabiausia būtybė – moteris. Kūrėja, davėja, mylėtoja, puoselėtoja. Net jei to dar nežinai. Ir visas įkvėpimas yra tavyje, tik tu jo nebijok.

O jei negali nieko rasti savyje – eik į gamtą. Apkabink medį. Stebėk vėją. Užuosk drėgmę. Paliesk samanas. Žiūrėk kaip kyla mėnulis. Skaičiuok vandens lašus.

2019-aisiais, pažadėk sau, kad GYVENSI kiekvieną savo gyvenimo sekundę.

2019-aisiais, aš linkiu tau tik geriausio. Aš tikiuosi, kad šie metai bus tavo geriausi.

O jei norėtum mano pagalbos, sausio 2 kaip tik pradedame tokią jungtinę moterų įkvėpimo ir motyvacijos programą. Apie ją gali pasiskaityti čia

Su meile,

Daiva

One Comment

 1. Jūratė

  Dar nesušildė mūsų pėdos
  Gruodžio sniego,
  O delnuose –pavasario lietus.
  Tik pasivijom vasarinę rasą,
  O ji jau gula rudenio rūku.
  Ne metai bėga-mes juos genam
  Per gruodžio pusnį , vasaros kaitras.
  Sustot reikėtų, pasidžiaugt, kad esam,
  Kad visi metų kalendoriai mumyse.

  tu vėl pačiu laiku pataikei į mano emociją. Gal tu jau gyveni mano galvoje ? 🙂
  Geru metu ir tau ir visoms , kurias tavo žodžiai įkvepia

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.