Tikėjimas, kuris suteikia sparnus

Tikėjimas duoda sparnus. Drąsos sparnus. Nesvarbu, kuo tiki – visata, Dievu, kosmosu, aukštesnėm jėgom, likimu.

Tikėjimas svarbus, kai kažkas keičiasi mūsų gyvenime, ar kelyje pasitaiko iššūkiai.

Tikėjimas padeda atsisakyti santykių, kurie mus kankina, bet mes bijoje juos paleisti… Jis padeda mums gerbti save labiau ir išmoko pasakyti ne tada, kai nenorime. Jis padeda mums savo kūrybiškas mintis įgyvendinti ir išleisti į pasaulį. Jis padeda būti mums pažeidžiamoms kaip niekada nebuvom, bet jis padeda būti tikromis su savimi ir pasikliauti savo autentiškumu.

Jei niekuo netikėtume, greičiausiai taip ir nepriimtume sudėtingų gyvenimo sprendimų. Greičiausiai nesiektume savo svajonių ir troškimų.

Jei tu jautiesi užstrigusi, ir nematai išeities iš tos kapsulės, kuri lyg vakuumas atima iš tavęs tavo esybę, arba jauti, kad judi atgal, o ne pirmyn, pirmiausia turi pradėti tikėti. Pasikliauti.

Nėra žingsnių atgal. Nėra tokių padėčių, iš kurių pasprukti neina. Tai pamokos. Tai iš anksto suredaguotos pamokos, kad galėtum akis į akį susitikti su savo baimėmis. Arba tai yra pamokos, kurių dėka tu gausi tai, ko tau dar prireiks savo gyvenimo kelionėje. Pasikliauk – kiekviena akimirka yra tam, kad augtumei. Kad paleistum baimę, pasipriešinimą, arba net kritiką savo ir kitų atžvilgiu.

slider-1-1024x640

Gali būti, kad krisi skaudžiai, ir jausiesi užmiršta tų, kur sėdi aukščiau, tačiau… atmink.. taip nėra. Turi pasikliauti, kad viskas, kas vyksta tavo gyvenime čia ir dabar tėra tik kelias į viršų. Tai laiptai, ant kurių tu klupsi, verksi, pyksi, bet kai būsi palipusi kokių dešimt, žiūrėsi atgal ir juoksies. Atmink, kad viskas, kas vyksta čia ir dabar, vyksta ne tau, o dėl tavęs. Ne ne ne, jokių „ak, kaip man nepasisekė“. Pasikliauk manimi, tai vyksta dėl tavęs – kad tu sužinotum, išmoktum, patirtum. Tai dovana, kad būtum išmintingesnė, jautresnė, labiau mylinti ir sąmoningesnė.

Pamiršk praeitį. Tikėk ateitimi. Ir gyvenk šviesoje šiame momente. Tu esi ten, kur ir turėtum būti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *