Siekiam tikslų kartu – lai 2016 būna geriausi mūsų metai!

TikslaiMieloji,

ar pastebėjai, kad jau sausio 13 diena? Na gi, papasakok, kaip gi tau sekasi tęsėti savo naujametinius pažadus. Ar nors keli iš jų tapo tikslais? Ir jei tapo, ar jau dirbi link jų įgyvendinimo?

Žinai, tik 20 procentų žmonių iš tiesų tęsi tą duotą pažadą ir siekia savo tikslų. Tik 20 procentų!…

Po gana įtemptų ir sunkių 2015-ųjų metų aš pažadėjau sau, kad 2016-ieji bus mano patys geriausi metai (stipru! 🙂 )

Mano tikslai

Gruodžio 31 d. išskyriau 3 pagrindines sritis, kuriose noriu augti ir tobulėti, užsibrėžiau tikslus ir jų siekiu. Mano sritys yra: finansai, sveikata ir santykiai (su savimi ir kitais).  Žinoma, tai yra labai plačios sritys, ir esu tikra, kad ir iš tavo pasižadėjimų buvo tokių abstrakčių, kaip ‘sportuosiu, nebegersiu kavos, mylėsiu save labiau’ ir pan. Žinoma, aš tas sritis išskaidžiau į tikslus, ir galiu pasidalinti rezultatais (o juk dar nepraėjo dvi savaitės). Detalių tikslų aš neatskleisiu, bet bendrą vaizdą susidarysi:

Sveikatos sritis:

 • numečiau 2,5kg
 • neberūkau (labai mėgdavau vakarais atsipalaiduot tokiu būdu…taip taip, man gėda!)
 • 11 dienų nevartoju jokio alkoholio (mano iššūkis yra pradžiai 30 d. atsisakyti jo visiškai, ir žinok tai labai įdomu, ypač žmonių reakcijos, kai atsisakai taurės vyno per vakarienę ar gimtadienį)

Finansų sritis:

 • pradėjau sekti išlaidas bei pajamas (o juk sako finansinę nepriklausomybę pasiekia tie, kurie moka kontroliuoti pinigus)
 • mažinu vartojiškumą (čia iš minimalizmo operos :)), t.y. prieš kažką perkant pagalvoju ar man to reikia, ar tik tenkinu savo pirkimo poreikį.

Santykių sritis

Santykis su savimi – t.y. sąmoningas darbas su savimi šalinant įvairius ribojančius įsitikinimus, mokinantis atsipalaiduoti ir pan.

 • Kas dieną klausausi 30 min meditacijos

Santykiai su kitais – t.y. sąminingos pastangos tapti geresne bendraujant su kitais

 • Visai mažas žingsnis, bet kiekvieną dieną stengiuosi pagirti bent 3 žmones
 • Atnaujinu šiltą ryšį su tėvais, skambindama dažnai ir tiesiog paklausdama ar jiems nieko netrūksta, ar nereikia pagalbos.

Bet praėjo tiek nedaug dar, ir pasiduoti tikrai neketinu – juolab jog turiu viską, ko man reikia, kad įgyvendinčiau savo tikslus ir užmojus!

O norėtum keliauti drauge?

Aš neketinu laikyti paslaptyje, iš kur semiuosi energijos ir kaip gi man mažais žingsneliais pavyksta įgyvendinti tikslus. Todėl tiesiai šviesiai klausiu

Ar nori pasinaudot mano technikomis, įrankiais, patarimais bei, svarbiausia, palaikymu ir atskaitomybės buvimu

IR

įgyvendinti savo 2016-ųjų metų tikslus?

Tai gali būti ir ketvirčio planas – svarbu, kad tai tau būtų aktualu ir rūpėtų.

Kaip mes dirbsime kartu?

Aš neturiu atsakymų į visus klausimus, ir neturiu burtų lazdelės. Aš neduosiu rekomendacijų kaip prisiversti keltis 5-tą ryto, ar koks pratimas geriausiai lavins atmintį, ar kaip padaryti 20 pardavimo skambučių per dieną. Bet ką aš tikrai darysiu – tai suteiksiu visakeriopą pagalbą tam, kad atsakymus rastute savo viduje. Juk tu ir taip žinai, ką reikia daryti, kad pasiektum savo tikslus… Tačiau patirtis rodo, kad kai nėra atskaitomybės, nėra palaikymo bei pagalbinių priemonių, tikslus pasiekti daug sunkiau… Tad gal nustokime žadėti, o imkime veikti?

Su kokiais tikslais gali prisijungti prie šios programos?

Tikslas gali būti susijęs su bet kokia gyvenimo sritimi (ar profesine). Didelė tikimybė, kad tu tikslo net neturi – tu turi arba blogą įprotį, kurį nori pakeisti geresniu, arba turi identiteto viziją (‘noriu tapti gera rašytoja’, ‘noriu būti sveikuolė’)

Iš esmės galima atrasti šias pasikartojančias sritis:

Aš – žmogus (sveikata, sąmoningumas, dvasingumas, tobulėjimas…)

Aš – tarp žmonių (šeima, namai, vaikai, antroji pusė)

Aš – žaidžiu (kelionės, draugai, poilsis, darbo – laisvalaikio balansas, hobis)

Aš – dirbu (finansai, darbo-laisvalaikio balansas, aistra veiklai)

Ar tau tinka ši programa?

Taip – jei esi veikli, nori daug pasiekti, ir žinai, kad viskas priklauso nuo tavęs, bet tau labai trūksta palaikymo ir atskaitomybės. Taip, jei esi sąmoninga moteris ir jautiesi atsakinga už savo gyvenimą. Taip, jei nori džiaugtis savo pasiekimais 🙂 Taip pat ši programa yra ideali toms, kurios visada norėjo išbandyti koučingą, tačiau nedrįso. Ši programa yra koučingo ir konsultacijų mišinys, ir viską galėsi atlikti neišeidama iš namų. Mes susirašinėsime el. laiškais, pateiksiu video bei PDF pagalbinius dokumentus, o tau tereiks atliktinėti namų darbus ir pranešti kaip tau sekasi. Darbas iš esmės vyksta individualiai.

Programos eiga:

1 savaitė ( nuo sausio 22 d.) – Viskas apie tave, tavo viziją, elgseną, motyvaciją, charakterio bruožus. Taip pat Big Picture (tavo didysis gyvenimo paveikslas, tavo KODĖL aš esu čia ir kur noriu būti)

2 savaitė (nuo sausio 29 d.) – Ko tu nori iš tikrųjų? Slaptas pratimas atrasti energijai ir įkvėpimui. Tikslų išsikėlimas, proceso planavimas (ši savaitė nepavyks, jei atidžiai nepadirbėsime su 1 savaitės namų darbais).

3 savaitė (nuo vasario 5 d.) – „Tikėk procesu ir sumažės abejonės savimi“ – tikslų siekimo trikdžiai ir jų šalinimas. Motyvacija. Proceso tobulinimas.

4 savaitė (nuo vasario 12 d.) – Tęsiama atskaitomybė. Trokštamų rezultatų matavimas. Kaip sužinosi, kada tavo tikslas pasiektas, ir kaip užsitikrinti, kad tau jis atneštų tas emocijas, kurių trokšti.

5 savaitė (nuo vasario 19 d.) – Reflekcija. Kas pavyksta, kas ne? Ką buvo galima daryti geriau? Atidžiau?

Tu gausi:

 • paramą
 • atskaitomybę
 • užtikrintą būdą siekti tikslų
 • pagalbinius video bei kt. medžiagą

Prisijunk jau šiandien – vietų skaičius ribotas – tik 10 moterų.

Iki greito, mieloji!

REGISTRUOKIS ČIA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *