10 valandų intensyvių mokymų, praktikų,

energingų pokyčių įgyvendinimo ir neįkainojamų pokalbių moterims

 Londone, Spalio 6-7 dienomis, 2018

 

ApieVieta | Programa | Registracija

 

Norėčiau daug prirašyti, kodėl dalyvavimas šiuose mokymuose Tau reikalingas, bet… kartais žodžiais nėra kaip tiksliai nusakyti, ką gali patirti.

Prisijunk į šią kelionę kartu, ir aš tau parodysiu, kad tu žinai atsakymus į visus tau kylančius klausimus, ir dar geriau – tu žinai, kaip pakeisti savo gyvenimą. Taip taip, pakeisti ir į gerąją pusę.

Jei esi pasiruošusi pagaliau įlysti į savo vidų dar giliau, tai šis savaitgalis bus geriausia investicija į save visais atžvilgiais, nes po jo tu turėsi būtiniausius įrankius tam, kad galėtum džiaugtis savimi, priimti save, išreikšti prigimtinį žaismingumą, laisvę. Tam, kad galėtum būti savimi ir jaustis laiminga.

Šie mokymai pašalins tavo dvejones, nepasitikėjimą savimi, negalėjimą veikti. Baimė ir nepilnavertiškumo jausmas tyliai pradės trauktis ir užleis kelią tavo svajonių pildymuisi.

Santykis su aplinkiniais, santykis su savimi, netgi santykis su pinigais bei ryšys su tavo kūnu pasikeis į gera, nes šio patirčių ir pokyčių savaitgalio metu mes mokysimės girdėti save, nusimesime nuo pečių ribojančių įsitikinimų naštą ir išlaisvinsime vidinius resursus tam, kad šį kartą tikrai pakeistume save ir savo gyvenimą. O tų resursų mes turime daug, labai daug, tik deja jie, kaip pakirpti sparnai, neturėjo galimybės išsiskleisti. Bet mes pakeisime visa tai!

Dėmesio, svarbu

Būtina pasiimti daug servetėlių, nes ketiname daug juoktis iki ašarų. Tai nebus woo – woo mokymai, kurių metu aš naudodama slaptas galias tai įdiegsiu naują gyvenimą. Aš nebursiu iš tirščių, nehipnotizuosiu, ir nekviesiu užsiimti praktine magija. Mokymų metu nereikės visą laiką sėdėti ir klausyti ką pasakoju (na ok, gal tai ir žavi kažkuo, bet tik tol, kol nepradeda skaudėti užpakalio). Jų metu niekas tau nelieps pradėti medituoti kasdien, tapti vegane ar sportininke, išsitatuiruoti žvaigždę, bet niekas nepagirs ir už tai, kad šitiek metų save kritikavai ir savęs nemylėjai.

Mokymai yra parengti pagal Daivos Pakalnės autorinę metodiką „Mąstanti. Laiminga. Laisva“, su kuria ji jau startavo Osle (Norvegijoje) ir Lietuvoje. Metodika sukurta  pagal kognityvinės praktinės psichologijos, asmenybės ugdymo, emocinio intelekto, žmogaus evoliucijos bei humoro metodikomis, kurios garantuoja transformaciją.

Renginio organizatorė

Daiva Pakalnė, įkvėpėja, rašytoja, lektorė, kognityvinės elgesio terapijos specialistė ir sąmoningumo praktikė (studijos Moderniosios Psichologijos Akademijoje) , sertifikuota saviugdos ir asmeninių pokyčių konstultantė (baigusi koučingo magistro studijas), Žmogaus laimės ir gyvenimo prasmės paieškų ugdytoja (Transformacijų akademija, JAV).

Seminarų „Sėkmė: būsena, tikslas ar įprotis“, „Mąstanti. Laiminga. Laisva“ „Ką daryti, kad mūsų norai pildytųsi?“, „Gyvenimas iš širdies“, „Būti savimi ir nebijoti“, „Radikalus savęs priėmimas“, „Mokausi pasitikėti savimi“ lektorė ir kūrėja. Taip pat organizuoja saviugdos seminarus ir dirbtuves Lietuvoje ir Didžiojoje Britanijoje (Diena Sau, Esu savo gyvenimo kūrėja, Teigiamų pokyčių link, Radikalus savęs priėmimas), moterų grupės „Mąstanti. Laiminga. Laisva“ kūrėja ir moderatorė, Afirmacijų rinkinio moterims kūrėja.

Renginio vieta

Renginys vyks Croydon Park Hotel, LondonTik trys minutės nuo East Croydon traukinių stoties ir viso labo 15 minučių traukiniu nuo London Bridge arba London Victoria stoties. Daugiau apie atvykimo galimybės skaitykite čia

4* viešbutyje galėsite pasimėgauti ne tik patogia lova, bet ir kokybišku maistu bei SPA paslaugomis. Viešbutyje yra 16m ilgio baseinas, sporto salė, jacuzzi, sauna, restoranas ir baras. Dalyvės, kurios registruosis pilnam savaitgaliui, galės naudotis baseinu, jacuzzi ir sauna nemokamai, o grožio procedūras užsisakyti papildomai.

Renginio programa

I – oji diena (spalio 6 diena)

8:30 Registracija

9:00 – 10:00 – Įvadas. Mūsų mąstymo vingiai. Kaip mintys, mąstymo būdas ir dažniausiai daromos klaidos įtakoja mūsų gyvenimo kokybę.

10:00 – 11:00 – Tavo ne(idealus) gyvenimas. Būti moterimi ir neišprotėti. Kaip išmokti gyventi harmonijoje su savimi.

11:00 – 12:30 – Kaip tu nori jaustis? Praktika pažvelgti į savo vidų, širdį, jausmus. Visiškai save priimti tokią, kokia esi, ir suvokti kiek tai, kaip jaučiamės (nesijaučiam) sukuria mūsų kasdienybę.

12:30 – 13:30 – Kūrybinė rašymo/piešimo/minties terapija. (pasirinktinai). Šios trys terapijos rūšys yra dažnai taikomos emocijų perteikimui, savo vidiniam pažinimui, augimui, susikaupusių nuoskaudų išvalymui, savo vidinio kritiko išlaisvinimui.

13:30 – 14:30 Pietūs ir įsiregistravimas į kambarius,

14:30 – 15:45 – „Arba protas mus, arba mes protą. Kaip iš tikrųjų pradėti keistis“ 

Petraukėlė

16:00 – 17:30 – „Tavo kūnas – tavo pokyčių draugas“. Holistinio lieknėjimo specialistė Ieva Gerčienė, knygos „Lieknėju paskutinį kartą“ autorė, kalbės su Jumis apie Jūsų kūną ir kodėl yra svarbu susitaikyti, priimti, pamilti kūną dabar, o ne tada, kai jis bus tobulas.

17:30 – laisvas laikas SPA

19:00 bendra vakarienė su dalyvėmis ir Daiva  (Širdžiai mielos diskusijos ir atgaiva sielai bei kūnui garantuota)

21:00 vakaro praktika ramiam miegui.


II – oji diena (spalio 7 diena)

iki 10:00 Pusryčiai ir laisvas laikas SPA

10:00 – 11:30  – Radikalus savęs priėmimas: Gyventi kitaip. Pirmos dienos praktikų integravimas į kasdienį gyvenimą.

11:30 – 12:00  Refleksija ir atsisveikinimas

Pageidaujančios iki 16 valandos už papildomą mokestį galės registruotis asmeninei konsultacijai su Daiva (registruokitės čia)

*Programa gali nežymiai keistis.

Savaitgalio metu: kognityvinės elgesio terapijos integravimas (Mintys. Jausmai. Veiksmai. Rezultatas) į pokyčius kūniškumo, pasitikėjimo savimi, santykių, materialinės gerovės ir kūrybos ir darbo sritis. Gilios praktinės dirbtuvės, skatinančios pažadinti laimės kupiną gyvenimo įkvėpimą, vidinių jėgų atradimą, savianalizę ir pajautimą, kad mylėti save stipria ir ištikima meile yra kelias link savo gyvenimo kūrimo.

Registracija

Dalyvėms į kainą įskaičiuota (kaina nurodyta vienam asmeniui)

10 x valandų intensyvių mokymų, praktikų, neįkainojamų pokalbių ir energingų pokyčių pradžios.

1 x nakvynė viešbutyje (iš spalio 6 dienos į spalio 7 dieną) dviviečiame kambaryje.

2 x laisvalaikio ir baseino komplekse (papildomas Spa procedūras galėsite užsisakyti papildomai)

1 x pietūs, vakarienė ir pusryčiai

2 x gaivinamosios pertaukėlės

Kainos išankstinės ir vietų skaičius tikrai ribotas. Jei nesi tikra, ar šis savaitgalis tau, susisiek info@bukikvepta.lt

IšparduotaStandartinė registracija199.00 GBPMokymai ir nakvynė dviviečiame kambaryje su maitinimu vienam asmeniui
IšparduotaStandartinė registracija100.00 GBPMokėjimas dalimis (2 x po 100) už mokymus ir nakvynę dviviečiame kambaryje su maitinimu vienam asmeniu
IšparduotaDienos bilietas99.00 GBPDalyvavimas tik spalio 6d mokymuose (be nakvynės, SPA ir pusryčių) vienam asmeniui
Your eTicket will be emailed after payment to your PayPal email address.