Nauja skaitytoja?

Sveika!

Džiaugiuosi, kad užsukai. Čia vyksta tikrai visko daug, todėl pagalvojau, kad šis puslapis padės susigaudyti, ypač jei esi nauja skaitytoja.

Esu Daiva Pakalnė, gyvenu Elektrėnuose  ir trykštu energija gyvenimui (daugiau apie mane gali paskaityti čia). Būk Įkvėpta prasidėjo dar 2013 metų gale, bet šis veiklos „nėštumas“ buvo ilgas, su daug pokyčių.

Pradėjau rašyti čia su intencija palaikyti moteris, užsiimančias mėgstama veikla ar kuriančias verslus, nes po įvairių moterų verslumo skatinimo iniciatyvų pamačiau, kad labiausiai joms trūksta ne žinių, o būtent … pasitikėjimo savimi, palaikymo, priemonių asmeniniam augimui bei, kas be ko, paprastai bei moteriškai paaiškintų techninių verslo labirintų sprendimo.

Laikui bėgant skaitytojos vis labiau dėkojo už verslumą skatinančius bei motyvuojančius straipsnius bei mokymus, bet… Jos prašė jausmų. Jos prašė padėti suvokti, kodėl tiek daug vidinių barjerų, prašė padėti susigaudyti kaip gyventi iš visos širdies, kaip pasitikėti savimi ir kaip kurti savo svajonių gyvenimą.

Suvokiau, kad man reikia daugiau rašyti apie džiaugsmingus dalykus. Visa tai, ko skaitytojoms reikėjo, aš turėjau. Žinojau. Išgyvenau. Daugiau nei dešimtmetį domiuosi žmogaus pasąmonės galiomis, visuomet buvau optimizmo užtaisas, o draugai bei pažįstami nuolat klausdavo patarimų, kaip susidėlioti viską į vietas, kaip vykdyti pokyčius savo gyvenime, arba tiesiog ieškodavo šilto pokalbio bei įkvėpimo.

O kai 2015 metais išgyvenau gyvenimo krizę, po kurios sekė dar nuostabesnė asmeninė transformacija, žinojau, kad turiu apie ką rašyti ir kuo dalintis. Visa tai pavadinau autentiško gyvenimo kūrimu, ir plačiau apie tai gali skaityt jau dabar. <3

VIDINĖS TRANSFORMACIJOS: kaip parašyta, taip ir pasakyta. Patarimai, įžvalgos, galimybės… Aš pati nuolat augu, nuolat gilinuosi į savo nepažintus lobius, mokinuosi iš klaidų, analizuoju, patiriu ir dalinuosi.

MAGIŠKAS MĄSTYMAS: ezoteriniai, intuityvūs bei dvasinių išgyvenimų straipsniai. <3 Traukos dėsnis, kas be ko.

AUTENTIŠKAS GYVENIMAS: šios svetainės esmė. Šie straipsniai skatina moteris gyventi iš visos širdies, autentiškai, aistringai ir pažįstant save iki galo.

GILYN ir PLATYN: tai lyg autentiško gyvenimo aidas. Negali augti, negali tobulėti savęs nepažinus. Išnaršykime save. 😉

ĮKVEPIANČIOS MOTERŲ ISTORIJOS: čia kalbuosi su įdomiomis moterimis, kurios siekia savo svajonės.

VEIKLA IŠ ŠIRDIES!: įrašai apie verslą ir veiklą. Ne bet kokią, bet už kurios slypi didingesnė misija nei tik uždirbti pinigų. Greičiau tai apie norą pakeisti pasaulį. Sudėta tai, ką pati išmokau ir sužinojau per 7 metus aistra pagrįstos veiklos ir darbo sau. Patarimai, kaip tai padaryti tau.

Džiaugiuosi, tikrai džiaugiuosi, kad susitikom. Esu tikra, kad labiau pažindama save, atrasdama savo autentiškumą pajausi gyvenimo žavesį, ir tapsi savo nuostabios kasdienybės kūrėja.

Atmink, kuo tiki, tas ir esi.

Su įkvėpimu ir meile,

Daiva