Motyvacija – sąmoninga, kruopšti ir nuosekli? Taip!

motyGal tai ir kvailas klausimas – bet kada paskutinį kartą buvote duše?

Turbūt tėra labai mažai  žmonių, kurie galvoja, kad jei jau nusiprausė, tai nebereikės daugiau praustis… Bet kažkodėl mes būtent taip galvojame kai mąstome apie motyvaciją. Vieną kartą užsimotyvavau ir dabar jau galėsiu ramiai gyventi. Juk vėl motyvuoti savęs man nereikės?

Lygiai taip, kaip šiltas dušas, taip ir motyvacija tave išjudina ir priverčia imtis veiksmų. Bet juk tikrai neužtenka vieno kartelio? Tu ‘netampi ‘ motyvuotas ir ‘neišlieki’ motyvuotas. Žmogui reikia nuolat atnaujinti šią jėgą.

Deja, daugelis mūsų  net nemąsto apie tai, kad mums reikalinga kasdienė motyvacija, visai kaip dantų valymas ar prausimasis.  Juk tai turėtų būti kasdienis įprotis! Tai negali būti knyga ant lentynos, kurią mes atsiverčiame kartas nuo karto, ar mantra, kuri plūduriuoja kažkur giliai mintyse, ar citata, kurią skaitome norėdami padidinti savo entuziasmą.

Motyvacija neturėtų būti blėstanti. Tai turėtų būti sąmoningas, kruopštus ir nuoseklus procesas. O to proceso atpildas – neišmatuojamas.

Taigi, kas nutiktų, jei tu įtrauktum motyvaciją į savo kasdienę rutiną? Kaip manai, kaip pasikeistų tavo gyvenimas?

Reikia labai nedaug: gal kiekvieną rytą perskaityti po mėgstamos knygos puslapį, arba pasiklausyti savo mėgstamos dainos. O gal pasivaikščioti miške ankstų rytą arba dienos metu skirti laiko tyliai pabūti su savimi ir pamedituoti. Kas tai bebūtų, skirk tam laiko kas dieną ir stebėk, kaip keičiasi tavo gyvenimas.

O jei nesugalvoji, kas tave kasdien gali įkvėpti ir motyvuoti, mes sukūrėme 30-ties dienų įkvėpimo laiškų programą, su užduotimis kiekvienai dienai – tai tikrai turėtų užvesti tave ant kelio!

NEPRALEISK NEI VIENO NAUJO ĮRAŠO. PRENUMERUOK!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *