Visai kitoks, traukiantis ir džiuginantis, transformuojantis ir stulbinantis

Vasario 2-4 dienomis, MEDA House sodyboje, Vilniaus raj.

Būti moterimi ir neišprotėti – šiek tiek provokuojantis pavadinimas savaitgaliui, kuriame ketiname atitrūkti nuo kasdienės rutinos ir atsipalaiduoti. Bet juk taip ir yra – mes, moterys, puikiai mokame prisiimti daug pareigų, pamiršti save, pavargti, tada priekaištauti aplinkiniams, kad jie mums nepadeda, nors mes to net neprašome…

Šio trijų dienų savaitgalio tikslas yra padėti tau suvokti, kad viskas, ką patiri savo kasdienybėje ir tavo gyvenimo rezultatai nėra tiesioginis atspindys to, kiek tu daug darbo įdedi ir kiek plėšaisi norėdama viską spėti. Iš tiesų, viskas priklauso nuo to, kokį „vidinį žaidimą“ žaidi viduje. Tavo įsitikinimai, baimės, elgesys, įpročiai ir veiksmai, net gi taip, kaip tu matai save – būtent tai įtakoja tavo gyvenimo kokybę.

Todėl šio savaitgalio metu pirmiausia ketiname atsigręžti į savo prigimtį – moteriškumą. Ir tada nuosekliai atsipalaiduojant ir taikant įvairias džiugias ir gal kiek neįprastas praktikas pakeisti tavo „vidinio žaidimo“ taisykles, t.y. pakeisime tai, kaip tu reaguoji ir vertini viską gyvenime.

Savaitgalio globėjai

Požiūrį, būseną bei emocijas keičiančias praktikas bei ir meditacijas ves Daiva Pakalnė, intuityvi autentiškumo ir pozityvių pokyčių konsultantė ir ugdytoja.

Ramybe užburianti jogos trenerė, Lina Paulauskaitė, atskleis kartais net neįsivaizduojamas kūno galimybes.

Aktyvaus judėjimo skatinimu užsiims pats Lietuvos vyrų bokso čempionas Tadas Tamašauskas (o taip, būti moterimi ir neišprotėti, jau matome, kaip bus gera išsilieti)

Mėgausimės pirties malonumais, kurie dar labiau nuramins ir kartu atgaivins mūsų kūnus ir protus. Norinčios galės pasidžiaugti masažo teikiamomis emocine ir fizine nauda.

Jei tu:

  • Esi užimta, lekianti, bet niekaip nerandi laiko SAU
  • Nori pabėgti nuo rutinos, tačiau sieki ne tik pailsėti, bet ir keistis bei augti
  • Jauti, kad jei kažko nepradėti keisti jau dabar, nualinsi save
  • Nori jaustis sąmoninga, laiminga ir laisva, bei džiaugtis gyvenimu
  • Ir žinai, kad tam reikia pastangų
  • Ir tiki, kad keičiant mąstymą gali keistis ir tavo gyvenimo kokybė

Tuomet tu tiesiog privalai atvykti į šį savaitgalį. Pažadame tikrus pokyčius tavyje, nuostabią aplinką ir nuoširdžių moterų draugiją.

Programa:

PENKTADIENIS
17 -18 val atvykimas, įsikūrimas, užkandžiai.
18 – 20 val susipažinimas ir seminaras „Būti moterimi ir neišprotėti. Kaip išmokti gyventi harmonijoje su savimi.
20:30 – 21:00 meditacija
nuo 21 val. ramūs pokalbiai.

ŠEŠTADIENIS
08:00 Joga.
8:45 Pusryčiai
9:30 Sąmoningas savo gyvenimo kūrimas, tavo mintys, jausmai, ketinimai ir veiksmai -Dirbtuvės apie santykius, gausą, ir meilę sau.
12:30 – 13:30 Pietūs
Iki 14 laisvas laikas
14:00 -16:00 seminaras „Arba protas mus, arba mes protą. Kaip iš tikrųjų pradėti keistis“
16:30 – 18:00 Neeilinė praktika – minčių indo ištuštinimas
18:30 vakarienė
20:00 pirties programa, arbata
Norinčioms po visko – meditacija. Susitikimas su vidiniu savimi.

SEKMADIENIS
08:00 Moteriškumo praktika gamtoje.
8:45 Pusryčiai
9:30 „Meilės sau“ dirbtuvės
11:30 Paleidimo praktika
12:00 atsisveikinimas ir aptarimas

Apie Sodybą MEDA House:

Meda House – Kaimo turizmo sodyba 2016 m. sausio mėnesį pradėjo veiklą. Sodyba yra tik 4 km nuo Pilaitės mikrorajono. Sodyba ribojasi su Koplyčiankos upe, teritorijoje turime beržų parkelį į kurį nori patekti kiekvienas norintis atsikvėpti nuo miesto triukšmo, takeliai pasivaikščiojimams suvilios kiekvieną.

 

Apie savaitgalio globėjus:

Ryžtinga, bet lanksti, visai kaip upė tekėdama savo amžinu maršrutu. Atsidavusi užbaigtumui ir vertinanti natūraliai kylančias išvadas. Bet kartu ir nenuspėjama, nuolat tobulėjanti ir siekianti daugiau. Nėra nieko nepasiekiamo. Nuolat judu į priekį turėdama aiškią viziją. Mano apsisprendimai tvirti… mano tikslai aiškūs…

Daiva Pakalnė yra įkvepianti moteris, kuri siekia padėti moterims gyventi džiugų, balansuotą ir autentišką gyvenimą. Jos vedami mokymai bei praktikos padeda moteris rasti tinkamiausius būdus ir kelius į pačius geriausius sprendimus.

Daugiau apie Daivą

 

Ieva Belevičiūtė: Šri Šri(hatha), Aštanga Vinijasa, Yin, atstotamosios, porų ir vaikų jogos mokytoja. Joga užsiimu jau apie keturiolika metų. Pajutusi didžiulę šios praktikos naudą, panorau ja dalintis, todėl metusi modelio karjerą bei verslą, baigiau jogos mokytojų kursus Indijoje Goa Sampurnos Jogos mokytojų mokykloje ir Bangalore Gyvenimo meno ašrame. Šiuo metu vedu grupinius ir individualius jogos užsiėmimus ir džiaugiuosi galėdama skleisti gėrį žmonių gyvenimuose. https://www.facebook.com/yogabyieva/

 

 

 

Tadas Tamašauskas – Ringo inteligentu tituluojamas Tadas Tamašauskas yra ne tik Lietuvos bokso čempionas svorio kategorijoje iki 91 kg., bet ir MRU Sporto industrijų vadybos studentas bei vienas iš „City Boxing and Fitness Club“ ikūrėjų.  Baltijos vadovų konferencijoje „Lūžio taškas“ jis skaitė pranešimą apie tai, kad Lietuvoje boksas užtikrintai artėja prie vakarietiškos civilizuotos bokso versijos, o jis su bendraminčiais prie to entuziastingai prisideda. „Tai sportas kiekvienam – ir manekenėms, ir pensininkams, ir verslininkams“, – įsitikinęs Tadas.

Kaina 150 Eur (įskaičiuota – nakvynė, maitinimas, visi užsiėmimai, gera nuotaika ir pokyčiai). Pageidaujančios tiesiog dalyvauti užsiėmimuose (be nakvynės, pusryčių ir vakarienės) taip pat gali rezervuoti vietą (kaina tuomet 80 eurų)

Visa informacija bei registracija: vaivadiskese@gmail.com. Tel 866227180