Greitas būdas nusiraminti, atsipalaiduoti, pajusti save <3

Vasara bėga labai greitai…

Ketinau šią vasarą parašyti knygą, atnaujinti svetainę, bet… gavosi kaip visada vasarą. Šaukia miškas, arba ežeras, tada netikėti svečiai… vėliau smulkūs darbai užgožia rimtesnius, o tada seka 5 dienos svajojimo 🙂

Bet aš niekur toli nedingau, ir dalinuosi savo trumpame video apie įrankį, kurį atradau gana netikėtai, bandžiau, praktikavau ir man labai patiko. Tiesą sakant, po to, kai įkėliau video, sugalvojau dar įvairių mantrų, su kuriomis galima naudoti šią mudrą (rankų joga)

Kviečiu pažiūreti video ir išbandyti. Kad nusiraminimas ir relaksacija ar susitelkimas į save suveiktų, kartoti šia mudrą ir mantrą bent 20 kartų, o jei reikia ir ilgiau.

Šią mudrą galite naudoti ir su mantromis kaip: aš esu visatos stebuklas, aš esu kas esu (superinė, kai reikia mokytis save priimti ir su trūkumais), aš esu apsupta meilės/šviesos/ramybės/gėrio.

Dar vienas variantas, kurį būtų galima naudoti liečiant pirštus ties kiekviena fraze yra Ho’oponopono: aš tave myliu, atsiprašau, prašau atleisk man, dėkoju (tai gi su kiekvienu mudros judesiu tariame frazę, o ne tik vieną žodį).

Ramybės linkėdama kviečiu pasidalinti, kokie jausmai ir potyriai užlieja tave išbandžius šią techniką. Tiesą sakant kviečiu ją atlikti jau dabar ir komentaruose parašyti, kaip sekėsi. Aš pradėjau mokyti ir savo vaikus, kad kai jaučiasi su dirgę, visada gali savo mažais pirštukais ir kartodami ramybė prasideda mano viduje nusiramint.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *