Seminarų diena moterims

Šių metų spalio 14 dieną jau trečią kartą organizuojame vienos dienos seminarų ciklą moterims, kuris jas įkvėps, motyvuos, ir sujungs draugystei – visos kartu mes atšvęsime tai, kad esame moterys.

2015 ir 2016 metais vykęs renginys pritraukė virš 120 nuostabių moterų, kurios sužinojo daug naujo, paleido savo baimes, patyrė akimirksniu įvykusius pokyčius, bet ir praplėtė pažintis, patyrė džaugsmo, įgavo naujų žinių bei šūkavo laimėjusios loterijos prizus. Kiekviena išsinešė ne tik plačią šypseną ir šiltų apkabinimų prisiminimus, bet ir remėjų dovanų maišiukus… džiaugėsi loterijos prizais.

Mūsų visų siekis pateikti kažką naujai įkvepiančio visoms: tiek toms, kurios jau buvo, tiek toms, kurios ketina dalyvauti pirmą kartą.

large (4)Bilietai

Bilietų su pietumis prekyba jau baigėsi. Yra dar likę bilietų be pietų, tad jei norite registruotis, parašykite į info@bukikvepta.lt ir mes suteiksime Jums visą informaciją.

Prašau perskaitykite bilietų pirkimo sąlygas. Bilietai negrąžinami, tačiau galite juos perleisti kitai moteriai, jei pati, deja, apsigalvotumėte.

Bilietų pirkimo sąlygos

  • Porgrama dar gali keistis.

    Bilietai

    Bilietų su pietumis prekyba jau baigėsi. Yra dar likę bilietų be pietų, tad jei norite registruotis, parašykite į info@bukikvepta.lt ir mes suteiksime Jums visą informaciją. 

—————————-

Pranešėjai

 

 Deimantė Baukutė – Neveckienė

Moteris ieškojimo savęs praktikė.
Nemėgstanti neatsakytų klausimų.Ir linkusi imtis daugiau veiksmų nei kalbų.

 

 Neringa Radžiuvienė

Moteris, žmona, mama, sąmoningo kvėpavimo trenerė, koučerė, asmeninio bei dvasinio tobulėjimo seminarų organizatorė, praeityje – marketingo vadovė, žurnalistė, viešųjų ryšių specialistė bei lektorė. „Didžiausia laimė man – galimybė iš arti stebėti žmogaus atsiskleidimą. Kaip po truputį – sesija po sesijos – gyvenimo našta tampa patirties išmintimi, kompleksai – privalumais, užsisklendimas – pasitikėjimu ir pilnatve. Ir gyvenimas tampa unikalia, nepakartojama melodija ….“

 

 

Žavinta Stelmokaitė

Daugelį metu dirbo sveikatos priežiūros srityje. Netradicinė medicina ją visada žavėjo ir traukė. Netikėtai atradusi aromaterapiją, Žavinta patyrė daug pokyčių savyje ir savo gyvenime…

 

 

Lina Phillips

Iš Alytaus kilusi Lina Phillips nuo mažumės turi stiprų ryšį su gamta, mato paslaptingus reginius, kalbasi su angelais, bei sakosi gebanti gydyti žmones. Ne, gydytoja ji netapo, jos kasdienybė sukasi netradiciniame, energetiniame pasaulyje, kur žmones išgyja nuo depresijos, nemigos, blogio pinklių. Pasirodo, būtent neigiamos emocijos ir veda žmoniją į visuotinį susinaikinimą, be energetinio balanso mes imame sklisti it dūmai ar birti lyg pelenai, čia pat mus užpuola ligos, o juk jos galėjo ir aplenkti..?

 

Daiva Griškevičienė

Biomedicinos Mokslų Magistrė, Homeopatinės Medicinos Konsultantė, priklausanti Biomedicinos Mokslo Instituto (Institute of Biomedical Science) , Karališkosios Biologų Draugijos (Royal Society of Biology) Londone ir licenzijuotų- registruotų Homeopatų Alianso (ARH ) narystei Anglijoje.

Pasitelkus naujausias efektyvias metodikas ir technologijas, bei taikydama praktikoje Kvantinės Genetikos dėsnius Homeopatiniame gydyme, pasiekė gerų rezultatų, todėl turi tikslą pasidalinti įgytomis profesinemis žiniomis ir padėti visiems, kas siekia tobulos sveikatos ir gražaus kūno.

 

 

 

 

d06c3a_f1b5b0de30f54997bc57fe154756e9a8-mv2_d_5184_3456_s_4_2Artūras Pangonis

įvairių gydymo sistemų specialistas, išbandęs daugeli savęs pažinimo praktikų. Dalyvauja su tema – ( Pažink save, lengvas būdas gyventi) Papasakos kaip mūsų santykiai, darbas, mūsų norai bei požiūris į pasaulį kuria mūsų sveikatą ir fizinius kūnus. Papasakos kaip šitame greitame laikmetyje išlikti sveikiems bei išvengti streso.

[expand title=“Plačiau apie Artūrą ir jo paskaitą“] Tik pažinus save ir savo fizinius kūnus, mes galime lengvai judėti fizinėje visatoje: nustojus vertinti gerai tai ar blogai, tiesiog stebint save, savo mintis, savo fizinį kūną, skaitant visatos siunčiamus ženklus, mes suprantame kas mes esame ir kur mes einame. Dingsta poreikis gydytis kilusias sveikatos problemas, tiesiog supranti, kad tai ženklas padedantis per daug nenukrypti nuo savo sielos tikslų. Pradedame vertinti kur esame su kuo bendraujame. Ateina suvokimas, kad mes ir mūsų gyvenimas yra viena gyvybės forma, pajuntame tai tik mūsų suvokimo apie save ir pasaulį atspindys. Tai ir yra lengvas būdas gyventi… [/expand]

Vytautas Jančiauskas

Esu lektorius ir verslininkas, garsiausių Lietuvoje seminarų Ką apie santykius turi žinoti kiekvienas ir Ką apie konfliktus turi žinoti kiekvienas autorius. Esu žmogaus sąmoningos ir pasąmoningos elgsenos vertinimo specialistas. Tačiau svarbiausia esu vyras, kuris per 12 metų tikriausiai yra padaręs daugiausia klaidų santykių kūrime ir sąmoningai visas jas suvokęs bei išmokęs gautas pamokas, pagaliau įgyvendinantis savo gyvenimo svajonę – seminarų pagalba padėti žmonėms ir pasidalinti pačia vertingiausia informacija, kuri iš esmės pakeis jų gyvenimą pačioje svarbiausioje gyvenimo sferoje – santykiuose.

Sigita Staišiūnaitė

Knygų „VEIDO MANKŠTA“ ir „GYDANČIOS RANKOS“- autorė, „HARMONINGAS GYVENIMAS“- bendraautorė. Masažo srityje dirba daugiau nei 20 metų. Išanalizavusi daugiau nei dešimt masažo metodikų. Sudariusi savimasažo metodiką. [expand title=“plačiau apie Sigitą:“] Tarptautinės kategorijos masažo meistrė – ekspertė (stažavosi Anglijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Rusijoje). Atlikusi tyrimą ir apgynusi mokslinį darbą „Masažo efektyvumas, esant liumbalginiams skausmams ir sąsajos su gyvenimo kokybę“
Yumeiho terapijos (Japoniško masažo specialistė, stažavosi Japonijoje, prof. Saionji Masayuki mokinė).
Klinikinės slaugos magistrė.
Tarptautinės kategorijos kosmetikė.
Sveiko gyvenimo būdo mokytoja-trenerė. Organizuoja sveikatingumo stovyklas. Veda mokymus vaikams ir suaugusiems.
Išbandžiusi ir išanalizavusi daug veido ir kūno mankštų.

Internetinių kursų autorė
https://www.udemy.com/targeted-facial-massage-point-facial-massage/learn/v4/overview
https://www.udemy.com/self-massage-for-improved-blood-circulation/learn/v4/overview
Harmoningo gyvenimo mokyklos (Londone) savininkė.
Best Health Care Personnel Direktore
„One World“- dėstytojų komandos narė
http://www.oneworldcamp.com/teacher.php?id=233

[/expand]

 

—————————-

Paspauskite ant paveikslėlio norėdamos pamatyti didesnį žemėlapį.Vieta

The Tomlinson Conference Centre

Queensbridge Rd

London E8 3ND

United Kingdom

+44 20 3076 1500

Renginys vyks Okoruwa Hall (3rd floor)

 

Kaip atvykti – planuokite čia https://tfl.gov.uk/plan-a-journey/

Artimiausios stotys:

Haggerston Overground

Kaip rasti konferencijų centrą, jei atvykstate automobiliu (nuo mokamos stovėjimo aikštelės Bentley Rd.) čia

—————————-

Bilietai

Mes siūlome standartinius bilietus (visi sėdimi) su konferencijų centro pietumis. Išklausę praeitų metų pageidavimus, pietų aptarnavimą patobulinome.

Description Price Remaining Quantity
Standartinis be pietų £39.95 17
Standartinis bilietas su pietumis £49.95 23
Click here to enter a coupon code


Jei norite sumokėti tiesiai į UK banko sąskaitą:

Natwest, Daiva Pakalne, acc 10032088, sort code 60 – 02 – 62 Po apmokėjimo parašykite į info@bukikvepta.lt su dalyvių duomenimis (vardais ir el. paštais) bei apmokėjimo kopija.

Prašau perskaitykite bilietų pirkimo sąlygas. Bilietai negrąžinami, tačiau galite juos perleisti kitai moteriai, jei pati, deja, apsigalvotumėte.

Bilietų pirkimo sąlygos